Lizaki na ból gardła u dziecka

ból gardła u dzieckaBól gardła u dziecka, chrypka, czy drapanie w gardle dla mamy kilkulatka to niemal codzienność. Maluch robi się coraz bardziej marudne, a na leki za wcześnie. Jak złagodzić przykre dolegliwości?

Dlatego idealnym rozwiązaniem jest podanie dziecku lizaka. Przez kilka minut, kiedy dziecko delektuje się truskawkowym smakiem, aktywne składniki powlekają śluzówkę gardła, chroniąc i łagodząc podrażnienia. Małego łasucha łatwiej przekonać do lizaka, gdyż budzi pozytywne skojarzenia.

Na ból gardła u dziecka – moc aktywnych składników

Ważnym składnikiem środków na ból gardła i chrypkę jest porost islandzki. To roślina tradycyjnie wykorzystywana w łagodzeniu podrażnień błony śluzowej górnych dróg oddechowych. Jest jak kojący balsam, chroniąc i regenerując błonę śluzową gardła i jamy ustnej. Rozpuszczalne w wodzie polisacharydy, obecne w preparatach z porostem islandzkim, powlekają błonę śluzową gardła, chronią ją przed wysuszeniem i zapobiegają przenikaniu drobnoustrojów. Wyciąg z porostu nawilża podrażnioną błonę śluzową co jest istotne zwłaszcza w dolegliwościach spowodowanych kaszlem i chrypką, suchym powietrzem (centralne ogrzewanie zimą, klimatyzacja), zimnymi płynami, czy szaleństwami na powietrzu przy wilgotnej i wietrznej pogodzie.

Cena: 11,50 zł (8 sztuk)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany