Limitowana edycja kremów do rąk marki NEUTROGENA

krem-do-rak

Czy to możliwe, by już jedna kropla kremu do rąk przyniosła natychmiastową ulgę spierzchniętym dłoniom i zapewniła im nawilżenie przez całą dobę? Takie działanie mają silnie skoncentrowane kremy do rąk marki NEUTROGENA. Są wzbogacone w glicerynę, która w każdych warunkach sprawia, że dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie.

Dłonie są zwierciadłem człowieka, zdradzają o nas cenne informacje takie jak wiek, czy styl życia. Są także naszą wizytówką, kiedy witamy się z nowo poznanymi osobami czy w kontaktach biznesowych. Tymczasem każdego dnia narażamy je na działanie szkodliwych czynników. Gorąca woda, detergenty, a także: zimno, wiatr, suche powietrze, słońce oraz zmieniająca się ciągle temperatura sprawiają, że dłonie tracą odpowiednie nawilżenie i elastyczność. W efekcie stają się spierzchnięte i szorstkie, a skóra narażona na pęknięcia.

Pokochaj swoje dłonie

Właściwa pielęgnacja dłoni może przedłużyć ich młodość, warto więc zacząć o nie dbać jak najwcześniej z taką samą starannością, jak o inne części ciała. Najważniejsze w ich pielęgnacji jest codzienne nawilżanie oraz zapobieganie nadmiernej utracie wody, dzięki czemu skóra na dłoniach na dłużej zachowa elastyczność i sprężystość. Trzeba jej w tym pomóc, ponieważ nie zawiera gruczołów łojowych i ma bardzo cienką tkankę tłuszczową. W związku z tym, ich naturalna warstwa ochronna jest niewystarczająca.

INNE: Kremy do skóry z problemami – co powinny zawierać

Zobacz, co jest możliwe w pielęgnacji dłoni z marką NEUTROGENA! Dzięki skoncentrowanym kremom do rąk NEUTROGENA już po zastosowaniu jednej kropli poczujesz, że Twoje dłonie są wyraźnie bardziej miękkie i gładkie, a skóra odpowiednio zregenerowana. Zastosowana w nich Formuła Norweska działa dwukierunkowo – nawilża skórę oraz zapobiega nadmiernej utracie wody z naskórka, wspomagając odbudowę naturalnej bariery ochronnej skóry.

Skoncentrowane kremy do rąk NEUTROGENA w wersji zapachowej i bezzapachowej, dostępne są teraz w opakowaniach z limitowanej edycji. To idealna pielęgnacja na co dzień, a także gdy dłonie potrzebują natychmiastowej pomocy. Wystarczy wmasować jedną kroplę kremy, by poczuć, że dłonie są zabezpieczone na całą dobę. Ta niezwykła wydajność sprawia, że jedno opakowanie kremu wystarcza na ponad 200 zastosowań.

Cena: 13,89 zł (50 ml)

Ocen: 0
2 komentarze
  1. Testuję dużo kremów, ostatnio same dermokosmetyki, bo jakoś bardziej ufam temu ograniczonemu składowi, wtedy wiem, że nie ma tam masy niepotrzebnych dodatków, ale nie ma co kłamać, w większości to dość droga zabawa. Żeby mieć coś w przystępnej cenie to szukaj najlepiej po polskich producentach, np. oeparol jest niezły, ich krem do rąk też miałam i zupełnie dawał radę zimą.

  2. Kiedyś byłam fanką neutrogeny, ale przy dużej ilości smarowania chyba się uodporniłam i już na mnie nie działa wygładzająco. Do regeneracji chyba potrzebuję czegoś mocniejszego, jeśli w ogóle coś takiego na rynku jest. Polecicie coś?

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany