Letnie inspiracje do krainy rozkoszy

sex latem

Dni stają się coraz dłuższe, wieczory są cieplejsze, ulice kąpią się w słońcu – to znak, że nadeszło lato, które pobudza do życia.

Tymczasem, jak wynika z najnowszego raportu marki Durex, jedynie 13% z nas staje się wówczas pełna energii także… w łóżku. Jak sprawić, aby to właśnie chwile we dwoje stały się paszportem do prawdziwego wakacyjnego raju?

Efekt letniego pobudzenia to zjawisko potwierdzone naukowo. Psychologowie z Uniwersytetu w Michigan odkryli, że wakacyjna pogoda ma nie tylko znaczny wpływ na nasze samopoczucie, ale także pobudza nas do kreatywności. Jednak jak wynika z raportu marki Durex, co dziesiąta osoba przyznaje, że nie próbowała niczego nowego w sypialni od ponad… 6 lat! Warto więc, wpuścić do miłosnej alkowy nieco słońca, obudzić wyobraźnię i orzeźwić ją dużą dozą spontaniczności. Jakie inspiracje mogą stać się prawdziwym Paszportem do raju?

1. Nuru, znaczy śliski
Jak wykonać zmysłowy, letni i… wyjątkowo śliski masaż? Nuru to starożytna forma japońskiego masażu erotycznego. Pokryjcie swoje nagie ciała pachnącym olejkiem lub lubrykantem i posuwistym ruchem, dotykajcie się nawzajem – każdym centymetrem skóry. Jak wynika z badań, namiętny dotyk ukochanej osoby zmniejsza wydzielanie kortyzolu średnio o 31%, jednocześnie pobudzając organizm do produkcji o 28% większej dawki serotoniny i o 31% więcej dopaminy, czyli hormonów szczęścia.

WIĘCEJ: EFEKT LETNIEGO POBUDZENIA

2. Czyste ciało, brudne myśli
Po sensualnym masażu, może przyjść czas na podwodne szaleństwo. Prysznic to miejsce, gdzie wraz z czystym ciałem łączą się również zmysłowe, brudne myśli. Dlaczego więc nie przejść do czynów? Do mycia warto użyć żelu z ekstraktami z mięty lub olejku z drzewa herbacianego – zadziała orzeźwiająco. Do dalszego działania można zaprosić żel intymny, dzięki któremu sprawy potoczą się naprawdę gładko.

3. Miłosna bryza
Wyjątkowo upalne wakacyjne noce mogą skutecznie zniechęcić do intensywnej aktywności w sypialni. Aby było bardziej komfortowo, wystarczy zwolnić tempo i skupić się na przeżyciu każdego, pojedynczego ruchu partnera lub partnerki. Warto wybrać pozycje, które zminimalizują bezpośredni dotyk dwóch rozgrzanych ciał. Włączony wiatrak zadziała z kolei jak miłosna bryza – doda dreszczyku emocji i pozwoli cieszyć się bliskością jeszcze dłużej.

Przepustka do Krainy Rozkoszy
Lato kojarzy się nam z zabawą, relaksem oraz upragnioną ucieczką od codzienności. Warto również sprawić, aby wakacje zamieniły się w idealny czas… na romantyczne uniesienia! Niezapomniany, gorący romans może się spełnić bez wychodzenia z domowego zacisza. Jak jednak spełnić marzenia o rajskiej miłości? Już w lipcu i sierpniu, w ramach konkursu marki Durex, kochankowie będą mogli wygrać pobyt w jednej z 100 najbardziej egzotycznych sypialni na świecie.

Źródło: Durex

Ocen: 1
2 komentarze

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany