Laura Conti – lakier przeciwgrzybiczy

lakier przeciwgrzybiczy

Laura Conti to lakier wspomagający ochronę paznokci przed grzybicą. Polecany jest osobom mającym słabe i kruche paznokcie u stóp, podatne na infekcje grzybicze. Doskonale regeneruje płytkę.

Zawiera cyclopirox olamine, substancję znaną z doskonałych właściwości grzybobójczych i używaną w preparatach medycznych, oraz olejek lawendowy, który regeneruje i odżywia. Lakier tworzy na powierzchni paznokcia długo utrzymujący się film, zabezpieczający i chroniący płytkę przed uszkodzeniami i rozwojem grzybicy. Chroni nowo odrastające paznokcie przed zakażeniem. Regeneruje płytki paznokciowe, poprawia ich elastyczność i wygląd.

INNE: Laser – skuteczne leczenie grzybicy paznokci

Lakier marki Laura Conti wspomagający ochronę paznokci przed grzybicą nakładaj na czyste, suche, starannie przycięte paznokcie. Aplikuj go pędzelkiem na płytkę paznokcia i na spód jego końcówki. Po aplikacji preparatu odczekaj kilka minut do całkowitego wyschnięcia. Preparat tworzy delikatny, lekko błyszczący film. Nie zmywaj preparatu przez 2 godziny, stosuj jeden, dwa razy dziennie.

Cena: 11,99 zł (12 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany