Lakiery hybrydowe WE ARE THE COLORS INDIGO

lakiery hybrydoweTe lakiery hybrydowe to specjalna kolekcja. To 15 odważnych, niepowtarzalnych i nasyconych odcieniach kojarzących się z wakacjami, wolnością i kobiecością.

Indigo uwielbia bawić się kolorami, czego dowodem jest najnowsza kolekcja lakierów hybrydowych. Królują w niej wyraziste i energiczne barwy, które jednoznacznie kojarzą się z wakacjami, wolnością, ale także z kobiecością. W tym sezonie na paznokciach rządzi kolor!

Lakiery hybrydowe na lato

„WE ARE THE COLORS” to szósta kolekcja lakierów Indigo, która powstała przy współpracy z Natalią Siwiec – ambasadorką marki. Modelka już od czterech firmuje swoim nazwiskiem lakiery Indigo i tworzy lakiery, które podbijają serca kobiet. Dotychczasowe kolekcje Natalii okazały się wielkim sukcesem, a kolory przez nią tworzone były najbardziej rozchwytywanymi kolorami poprzednich sezonów.

Najnowsza kolekcja „WE ARE THE COLORS” to 15 fenomenalnych odcieni, które stanowią absolutny „must have” na lato. Soczyste, wyraziste, radosne, pełne pozytywnej energii i wibracji kolory wspaniale podkreślą piękno muśniętych słońcem dłoni. Wystarczy jedno spojrzenie, by stwierdzić: „Chcę mieć ten lakier na paznokciach”. Natalia Siwiec na swój numer jeden wybrała odcień Hedonista, czyli bardzo energiczny pomarańcz.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany