Lakiery hybrydowe hi hybrid

lakiery hybrydoweNa rynku pojawiły się nowe lakiery hybrydowe do stosowania w domu. To lakiery hi hybryd. Przeznaczone są dla młodych dziewczyn.

Lakiery hybrydowe – błysk w każdym wydaniu

Kolekcja Party to idealny wybór na karnawał. Wszystkie królowe parkietu, które uwielbiają imprezować odnajdą w niej coś dla siebie. Tak jak w każdej kolekcji hi hybrid i tu znajdziemy 12 niepowtarzalnych barw.

All is glam? Tak! Ty i Twoja BFF na pewno chcecie wyglądać spektakularnie i kolor #228 fuchsia blush podkreśli to jeszcze bardziej!

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Manicure hybrydowy hi hybrid – zestaw startowy

Mała czarna a na paznokciach srebrzyste rozświetlenie. Zaszalej z kolorami #104 white crystals lub #102 crystals. Wszystkie oczy w klubie będą skierowane na Ciebie.

Królowa parkietu to też królowa mocnych kolorów. Jednym z nich jest róż. W palecie Party znajdziesz ich wyraziste wersje. Jest #260 flashing pink ze świecącymi drobinami, są neonowe róże #211 sunny pink i #219 glossy pink oraz nasycone odcienie fuksji #212 amused pink oraz #256 fuchsia tulip.

Wszystkim „party girls” spodobają się też na pewno ponadczasowy złoty #410 golden elements oraz mieniące się „efektem syrenki” #349 crystal pink i #350 glossy lavender.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany