LAKIERY DO PAZNOKCI SALON PERFECT

lakiery do paznokci

Lakiery Salon Perfect wyróżniają się bogactwem kolorów. Są też trwałe, przez co paznokcie zyskują wyjątkowy oraz zjawiskowy wygląd na dłużej. Warto taki lakier mieć w domu.

Szeroka paleta kolorystyczna, z najmodniejszymi odcieniami inspirowanymi najnowszymi trendami, sprawia, że codziennie ma się ochotę malować paznokcie na nowo. To gama doskonale napigmentowanych lakierów – znajdziemy w niej wszystkie odcienie, od delikatnych, rozbielonych pasteli po intensywne czerwienie czy odważne zielenie. Hitem są również neonowe kolory oraz lakiery z połyskującymi drobinkami na specjalne okazje.

LAKIERY DO PAZNOKCI

To, jak ważną rolę odgrywa lakier do paznokci, doskonale rozumie marka amerykańskiego koncernu American International Industries – Salon Perfect. Od lat tworzy oryginalne i profesjonalne lakiery do paznokci. Jest znana na całym świecie i ceniona szczególnie za swą dbałości o trwałość produktów, jak również szeroką gamę kolorystyczną. Kobiety na całym świecie od razu zachwyciły się trwałością lakieru, idealną konsystencją oraz precyzyjnie przyciętym pędzelkiem umożliwiającym łatwą i dokładną aplikację, nie zostawiając smug na płytce. Potwierdzają to klientki amerykańskiej sieci Wallmart, dla których lakiery Salon Perfect są zdecydowanym hitem i produktem typu must-have!

Cena: 18,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany