Lakiery do paznokci Eveline – Gel Laque

lakiery do paznokci evelineLakiery do paznokci Eveline tym razem to super żywe kolory. Wiosenno-letni sezon oznacza nie tylko rewolucję naszej garderoby, ale również zmianę w sposobie ozdabiania paznokci. Nowego charakteru nadadzą bez wątpienia Gel Laque, które efektownie podkręcą każdą stylizację i poprawią humor.

Lakiery do paznokci Eveline – szybki czas schnięcia

Nowe kolory żelowych lakierów do paznokci Eveline zaskakują swoją różnorodnością. W sezonowej kolekcji Gel Laque znajdziemy cały wachlarz barw od pastelowych róży, poprzez soczystą zieleń i pomarańcz, aż po ciemne wcielenie koloru niebieskiego, uznanego za najmodniejszy odcień tego roku! Natomiast w kolekcji stałej po raz pierwszy znajdą się popularne barwy neonowe.

Nietuzinkowa, bardzo kobieca kolorystyka umożliwi stworzenie nieszablonowego manicure, który z pewnością przyciągnie uwagę. Połącz dwa kolory lub pokryj każdy paznokieć innym odcieniem lakieru, aby zbudować look i uzyskać efekt WOW! Lakiery Gel Laque wyróżniają się bardzo szybkim czasem schnięcia, a dodatkowo długo utrzymują się na paznokciach, dając żelowy efekt bez konieczności używania lampy UV/LED.

Cena: 9,29 zł

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany