Kwiat Lipy – nowe produkty firmy YOPE

kwiat lipyZ roku na rok pszczół jest niestety coraz mniej. Dlatego trzeba robić coraz więcej, by je wspierać. A więc działamy i poszerzamy naszą serię Kwiat Lipy o dwa nowe niezwykłe produkty: Naturalny krem do rąk i Naturalne masło do ciała.

Kto chce wspierać pszczoły razem z nami, może kupić produkty z naszej serii i… zasiać swoją łąkę! Można to zrobić nawet na własnym balkonie. Do każdego zakupu dodajemy saszetkę z nasionkami – wszystkich zapraszamy do klubu przyjaciół pszczół #beeYOPE! Wspólnie wysiejemy tysiące mikro-łąk dla milionów pszczół! Ale to nie wszystko.

Kwiat Lipy – zapach lata

Nasze nowości mają jeszcze jedną wielką zaletę. Dzięki nim fani serii Kwiat Lipy mogą się wręcz otulić radosnym, ciepłym jak promienie słońca, niepowtarzalnym zapachem lata. I cieszyć nim przez cały dzień, bo aromat masła długo utrzymuje się na skórze, a krem z łatwością zmieści się w każdej torebce, można więc po niego sięgnąć zawsze i wszędzie. Oba kosmetyki zawierają niezwykłe ekstrakty z kwiatów lipy, nagietka, rumianku oraz nasion lnu. A także moc najlepszych składników odżywczych. Rozpieszczają!

Kwiat Lipy – naturalny krem do rąk

Zapach: ciepły, słoneczny, słodki jak rozgrzane w słońcu kwiaty lipy.

To działa: ekstrakt z kwiatów lipy chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Natomiast wyciągi z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka. Bazą kremu są organiczne masło shea, które nawilża i chroni przed niekorzystnym działaniem czynników zewnętrznych oraz naturalne i organiczne

Oleje: arganowy, kokosowy i z oliwek, które wzmacniają i odżywiają skórę. Dodatkowo witamina E opóźnia procesy starzenia. Idealna receptura dla spierzchniętych dłoni.

Kwiat Lipy – naturalne masło do ciała

Zapach: ciepły, słoneczny, słodki jak rozgrzane w słońcu kwiaty lipy.

To działa: ekstrakt z kwiatów lipy chroni skórę przed działaniem wolnych rodników, wzmacnia jej naturalną barierę ochronną i ogranicza utratę wilgoci. Natomiast wyciągi z nasion lnu, z kwiatów nagietka i rumianku koją podrażnienia i przyspieszają odbudowę naskórka. Bazę masła tworzą najlepsze składniki nawilżające i odżywcze. Duża porcja oleju kokosowego, oleju z oliwek i awokado, masła shea i murumuru, to naturalne bogactwo cennych kwasów tłuszczowych, witamin i lipidów, które wzmacniają i odbudowują barierę ochronną skóry. Natomiast gliceryna roślinna przez cały dzień dba o właściwe nawilżenie skóry.

Ocen: 4
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany