Kwas hialuronowy w kremie HYALURONIC Face Protection Cream

kwas hialuronowyLinia KLAPP HYALURONIC została wzbogacona o nowy produkt. Zawiera nowy, aż 4-cząsteczkowy kwas hialuronowy. Krem HYALURONIC Face Protection Cream SPF30 oprócz intensywnego nawilżenia, zapewnia ochronę UVA i UVB. Skóra jest zabezpieczona przed szkodliwym wpływem promieni słonecznych, wygląda świeżo i jest zrewitalizowana.

Kwas hialuronowy w różnych wielkościach

We wszystkich produktach KLAPP Hyaluronic Multiple Effect stosowany jest kwas hialuronowy w różnych wielkościach. W ten sposób substancja czynna może zostać odtransportowana do różnych warstw skóry i tam wykazać swoje właściwości. Kwas hialuronowy posiada intensywną zdolność do łączenia wody i tym samym zwiększa magazyny wody w różnych warstwach skóry. Dodatkowo działa jako substancja wypełniająca mająca na celu intensywne wygładzanie zmarszczek. Obok efektu łączącego wodę, stymuluje on odnowę komórek oraz chroni przez szkodliwymi wpływami środowiska. Włókna elastyczne i kolagenowe są stabilizowane i pobudzona zostaje ich odnowa.

HYAL4 – co to jest

W nowym produkcie HYALURONIC Face Protection Cream SPF30 zastosowano nowy kompleks, aż 4-cząsteszkowego kwasu hialuronowego HYAL 4, który jest w stanie penetrować nawet głębokie warstwy skóry, po to aby jeszcze efektywniej realizować swoje zadania.

Na kompleks HYAL 4 składa się:

wysokomolekularny kwas hialuronowy – tworzy on delikatny film na powierzchni naskórka, redukując proces transepidermalnej utraty wody i wypełniając w ten sposób drobne zmarszczki.

INNE:  Dwufazowe ampułki BI-PHASE SERUM od KLAPP Cosmetics

niskomolekularny kwas hialuronowy – małe cząsteczki kwasu pozwalają na przenikanie przez barierę naskórkową i utrzymywanie rezerw wilgoci na wysokim poziomie. Kumulowanie wody w przestrzeniach międzykomórkowych wspomaga proces rewitalizacji i wypełnienia zmarszczek. W efekcie skóra jest wzmocniona i napięta.

średniomolekularny kwas hialuronowy – średnie cząsteczki, o działaniu zbliżonym do niskocząsteczkowych, działające na płytszych warstwach skóry.

kwas hialuronowy zamknięty w liposomach – umożliwiają one łatwy transport kwasu w głębokie warstwy naskórka, dzięki czemu składniki aktywne realizują swoje zadania. Widoczny efekt liftingu i napięcia skóry.

Cena: 254 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany