Kuracja przeciwzmarszczkowa – nowa i unikatowa seria produktów BasicLab Esteticus

kuracja przeciwzmarszczkowaKuracja przeciwzmarszczkowa może zdziałać cuda. Pod warunkiem, że użyjemy odpowiednich kosmetyków. Wysokie stężenie witaminy C, kwas ferulowy i witamina E: złota trójca składników przeciwzmarszczkowych jest podstawą nowej serii produktów BasicLab Esteticus.

Kuracja przeciwzmarszczkowa – warto na nią się zdecydować zanim na twarzy pojawią się pierwsze oznaki upływającego czasu.

Kuracja przeciwzmarszczkowa – super trzy składniki

Składnikiem, który jako pierwszy powinien pojawić się w naszych kosmetykach, jest witamina C – silny przeciwutleniacz, substancja, która genialnie wzmacnia naczynka, rozjaśnia skórę i wyrównuje jej koloryt. W połączeniu z kwasem ferulowym i witaminą E daje stabilną kombinację, która w zależności od stężenia poszczególnych składników, może wygładzić skórę, ujędrnić ją, pomóc w redukcji zaczerwienień i zapobiec powstawaniu kolejnych, a także spłycić zmarszczki czy usunąć przebarwienia.

Te trzy składniki są bazą nowej linii kuracji przeciwzmarszczkowych BasicLab Esteticus. Stworzone tak, by odpowiadać na różne potrzeby i problemy skóry, zaskakują świetnymi formułami i rezultatami. W skład linii wchodzą trzy kuracje do twarzy i jedna pod oczy. Te pierwsze, dzięki połączeniu działania kwasu ferulowego i witaminy C skutecznie rozjaśniają przebarwienia słoneczne, czy hormonalne, pomagają usunąć blizny po trądziku, a jednocześnie stymulują fibroblasty do produkcji kolagenu, dzięki czemu skóra staje się bardziej gęsta i jędrna, poprawia się jej napięcie i gładkość.

Produkty z witaminą C można stosować rano i wieczorem. Aplikowane rano skutecznie chronią przed negatywnym działaniem promieni słonecznych. Kuracje przeciwzmarszczkowe do twarzy BasicLab Esteticus dostępne są w dwóch wersjach: 15 ml (ok. 39 zł) i 30 ml (ok. 69 zł).

Ocen: 3
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany