Który zapach wybierze twój chłopak?

męskie perfumyPodobno zapachy wybieramy zależnie od swojego charakteru. Ciekawe, który zapach wybierze twój chłopak. Klasyczny czy bardziej awangardowy?

Wybór zapachu sporo mówi o mężczyźnie. Miłośnik klasyki i zastanego ładu, konserwatysta, wybierze zupełnie inny zapach niż mężczyzna lubiący zmiany, przygody i szaleństwo. Warto się zabawić i poznać swojego chłopaka. Wystarczy przyjrzeć się czterem wodom toaletowym NOU, wybrać jedną, by dowiedzieć się, jaki jest twój chłopak.

NOU Oliban – chłopak nieszablonowy

Pachnie obłędnie, ale tę wodę wybiorą mężczyźni nietuzinkowi. Odważne nuty orientalno-drzewne odstraszą miłośników klasyki. To mocna, ciężka kompozycja żywicy, elemi i olibanu, podsycona paczuli, wyciągiem z cistusa, drzewem sandałowym, skórą i wanilią. Tylko dla tych, którzy uwielbiają odkrywać nowe światy, a rutyna ich nudzi. Napędza ich ciekawość świata. Pociągają rzeczy oryginalne, wyjątkowe. Im mniej oczywistości w życiu, tym dla nich lepiej. Niestety są przy tym dość egoistyczni.

NOU Avery – chłopak tradycjonalista

Pełna klasyka pachnąca nutami świeżych cytrusów, drzew i mchu z akcentami bergamotki, kwiatu Neroli, lawendy, szałwii i drzewa sandałowego. Zapach idealny dla idealnego mężczyzny, który jest poukładany, dobrze zorganizowany i doskonale wie, czego chce od życia. Poukładany, nie znaczy nudny. On jedynie ceni wartości tradycyjne, ale potrafi zaskoczyć wielkim bukietem kwiatów, podróżą do pięknego hotelu czy romantyczną kolacją w ulubionej restauracji. Jest opiekuńczy i troskliwy. Daje poczucie bezpieczeństwa jak żaden inny znany ci wcześniej mężczyzna. Trudno jednak namówić go na zmiany.

NOU Eclipse – chłopak optymista

Zapach lekki i frywolny, nieoczywisty, pachnący skórką cytryny i liśćmi fiołków, ziołami, lawendą, a także cedrem, irysem i piżmem. Jeśli wybierze ten zapach, to znaczy że trafiłaś na mężczyznę wesołego, z dużym poczuciem humoru i patrzącego na świat z przymrużeniem oka. To świetny kompan do zabawy, ale i w trudnych chwilach daje wsparcie. Jest wiecznym optymistą, więc przy nim wszystko wydaje się łatwiejsze. Ludzie go uwielbiają, bo przy nim czują się lepiej. Nigdy nie marudzi i nie narzeka. Zawsze uśmiechnięty, dodaje odwagi. Nawet gdy tracisz pracę, on się nie przejmuje, a czeka na ciebie z kwiatami i wita z radosnym uśmiechem na twarzy. Czasem wydaje się, że buja w obłokach.

NOU Woody – chłopak zagadka

Oryginalny bukiet pełen cytryny, liści fiołków, szałwii, czarnej herbaty i drzewa gwajakowego, piżma, bobu tonka oraz wetiweru. Polubi go mężczyzna silny, odważny, a jednocześnie skromny, trzymający się z boku. Nie lubi być w centrum uwagi. Na pierwszy rzut oka przeciętny, a tak naprawdę bardzo interesujący. Jego możliwości poznajemy dopiero w ekstremalnych sytuacjach. Na co dzień jest cichy i spokojny, tajemniczy. Potrafi zaskoczyć profesjonalizmem w każdej dziedzinie, ale tylko wtedy gdy wymaga tego sytuacja. Nigdy nie wychodzi przed szereg. Nie chwali się, nie zadziera nosa. Gdy koledzy przechwalają się jakimi są świetnymi kierowcami, on będzie milczał, nawet jeśli bierze udział w wyścigach Formuły 1. Jest aż za skromny jak na dzisiejszy świat, a jego małomówność sprawia, że czujesz się niepewnie.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany