Krople do uszu Ucholek

krople do uszuKrople do uszu przydadzą się w każdym domu. Infekcje uszu są bardzo powszechną dolegliwością. Laryngolodzy twierdzą, iż to z takim problemem najczęściej zgłaszają się pacjenci. Infekcje i zapalenie ucha mogą wystąpić o każdej porze roku, bardzo często pojawiają się u dzieci.

Szczególnie narażone są na nie użytkownicy basenów i innych kąpielisk, osoby nurkujące, często zmieniające klimat, a także narażone na przeciągi np. wiatr czy klimatyzacja.

Krople do uszu – na wirusy i bakterie

Krople do uszu z olejkiem geraniowym i goździkowym UCHOLEK i krople do uszu z olejkiem czosnkowym, wyciągiem z dziurawca i wyciągiem z nagietka UCHOLEK Forte wspomagają leczenie stanów zapalnych zewnętrznego przewodu słuchowego na tle infekcji bakteryjnych, wirusowych i grzybiczych.

UCHOLEK i UCHOLEK Forte mogą być stosowane zapobiegawczo u osób szczególnie narażonych na częste infekcje zewnętrznego przewodu słuchowego poprzez: korzystanie z kąpieli w basenach, nurkowanie, częste zmiany klimatu, narażenie na przewiewy.

Krople do uszu – działanie UCHOLEK i UCHOLEK Forte:

  • zmiękczają i poprzez działanie ściągające zmniejszają obrzęk przewodu słuchowego,
  • pomagają w utrzymaniu optymalnej wilgotności,
  • stopniowo uśmierzają ból,
  • zmniejszają objawy towarzyszące zapaleniu ucha.

Sposób użycia:

Wkraplać 2-4 krople do ucha 1-2 razy dziennie. Mogą być stosowane u dzieci i dorosłych. U dzieci przed 1. rokiem życia stosować po konsultacji z lekarzem.

Cena: Ucholek – 15 zł; Ucholek Forte – 17 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany