Krople Alleoptical przy alergii spojówek

krople-do-oczu

Podczas jesieni i zimy występuje nasilenie dolegliwości wśród alergików chorujących na całoroczne alergiczne zapalenie spojówek. Przyczyną jest m.in. uczulenie na roztocza kurzu domowego, sierść zwierząt, pleśnie. Jednym z symptomów uczulenia może być m.in. świąd, zaczerwienienie czy łzawienie oczu.

Alergię spojówek stwierdza się nawet u 96% chorych na sezonowy alergiczny nieżyt nosa, a dolegliwości z nią związane w istotny sposób wpływają na obniżenie jakości życia. Warto więc wiedzieć jakich zaleceń przestrzegać, by ograniczyć kontakt z alergenami.

INNE: I znowu ta alergia

W przypadku alergii ocznej wykazano, że na nasilone objawy lepiej działają preparaty miejscowe. Jednym z takich leków są krople Alleoptical, zawierające kromoglikan sodu jako substancję czynną. Stosuje się je w celu łagodzenia objawów oraz leczenia alergii ocznych u dorosłych i dzieci – zarówno całorocznego (wywołanego np. przez sierść kota, roztocza), jak i sezonowego alergicznego zapalenia spojówek (powstałego w wyniku występowania różnego rodzaju pyłków).

Preparat nie zawiera konserwantów. Może być stosowany u dzieci i dorosłych.

Cena: 13,99 zł (10 x 0,3 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany