Kremy przeciwsłoneczne LINOMAG

linomagLinomag to bezpieczne lato dla naszych dzieci. Skóra niemowląt i małych dzieci nie ma bowiem wytworzonej odpowiedniej bariery ochronnej, potrzebuje więc wyjątkowej pielęgnacji. Latem nie wolno zapominać o dodatkowej ochronie przed słońcem.

Niemowlęta i małe dzieci trzeba bezwzględnie chronić przed słońcem. Niestety zdarza się, że rodzice nie stosują kremów z filtrem u swoich maluchów. Używają kremów ze zbyt słabymi filtrami, smarują niestarannie lub za rzadko.

Linomag nie dopuści do poparzenia

W przypadku delikatnej i wrażliwej skóry dziecka wystarczy kilkanaście minut w pełnym słońcu, aby pojawiły się zaczerwienienia, poparzenie, a nawet udar słoneczny. Promienie słoneczne przyśpieszają starzenie się skóry, powodują przebarwienia i stany zapalne, prowadzące w przyszłości do zmian o charakterze nowotworowym. Według ekspertów dermatologii wystarczy tylko dwukrotne poparzenie skóry w okresie wczesnego dzieciństwa, aby zwiększyć ryzyko zachorowania na czerniaka aż dziesięciokrotnie. Dlatego tak istotna jest ochrona skóry malucha latem, aplikacja kremów około pół godziny przed wyjściem na słońce i powtarzanie tej czynności co 2-4 godziny.

Linomag z filtrami

Właściwa pielęgnacja malucha oraz ochrona przed słońcem dają gwarancję zdrowej skóry w przyszłości. Dla najmłodszych dzieci najodpowiedniejsze są kremy z filtrem mineralnym, który nie wnika w skórę, ale tworzy na niej warstwę odbijającą promienie UV. Konieczne są także preparaty z najwyższymi filtrami od SPF 30 do SPF 50. Kremy przeciwsłoneczne muszą dodatkowo chronić nie tylko przed UVB, ale także przed UVA, które to promieniowanie odpowiada za mutacje genetyczne wywołujące nowotwory skóry.

Kremy LINOMAG – zdrowa pielęgnacja i ochrona malucha

Kremy przeciwsłoneczne LINOMAG z filtrami SPF 30 i SPF 50 pielęgnują delikatną i wrażliwą skórę dziecka oraz odpowiednio chronią przed negatywnym działaniem promieni słonecznych.

– KREM LINOMAG SUN SPF 30

Krem polecany do ochrony skóry przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poparzeniami dzieci i niemowląt od 1 dnia życia. Substancje aktywne kremu stanowią połączenie oleju lnianego bogatego w NNKT w tym: kwasy omega-3 i omega-6, witaminy E oraz naturalnego wodoodpornego filtra mineralnego SPF 30.
Cena: ok. 18,90 zł (50 ml)

INNE: Te części ciała też potrzebują ochrony przed słońcem. Zaskakujące!

– KREM LINOMAG SUN SPF 50

Krem zabezpiecza skórę przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i poparzeniami dzieci i niemowląt od 6 miesiąca życia. Substancje aktywne kremu łączą w sobie pielęgnacyjno-odżywcze właściwości oleju lnianego (bogatego w NNKT w tym: kwasy omega-3 i omega-6), witaminy E oraz ochronne wodoodpornych filtrów – organicznego i mineralnego SPF 50.
Cena: ok. 14,20 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany