Krem przeciwzmarszczkowy Lirene Folacyna Lift Intense

krem przeciwzmarszczkowyJaki jest nowy krem przeciwzmarszczkowy Lirene? To połączenie kwasu foliowego i wyciągu ze śnieżnej algi. Działają niesamowicie.

Krem przeciwzmarszczkowy i kwas foliowy

Zależność między niedojadaniem a długowiecznością wzięły pod uwagę Ekspertki Laboratorium Naukowego Lirene. Analiza doniesień naukowych pozwoliła na wybranie substancji, która biochemiczny efekt ograniczenia kalorii naśladuje na poziomie komórek, a chcąc uzyskać wzmocniony efekt przeciwstarzeniowy połączyły ją razem ze znanym ze swoich regeneracyjnych właściwości kwasem foliowym. Duet, którego każdy składnik przywraca młodość komórkom skóry, w badaniach in vivo przełożył się na młodszy wygląd skóry.

Krem przeciwzmarszczkowy i algi

Jako substancję dającą na poziomie komórkowym efekt „niedojadania”, Laboratorium Naukowe Lirene wykorzystało algę śnieżną. Należy ona do tzw. kriofili, czyli organizmów, które są w stanie przetrwać ekstremalnie niskie temperatury, silne promieniowanie słoneczne i niedobór składników odżywczych, zasiedlając powierzchnie lodu i śniegu. Żeby wytrwać w tak ascetycznych warunkach, alga śnieżna wytwarza unikalne molekuły przetrwania, które – jak się okazało – wywołują w organizmie efekt analogiczny do tego, jaki daje długotrwale stosowana niskokaloryczna dieta. Czyli optymalizuje metabolizm komórek.

Optymalizacja ta skutkuje aktywacją „ścieżki młodości”. Najpierw pobudzona zostaje aktywność genu KLOTHO, którego najwyższe stężenie występuje w młodych organizmach, potem – sensora energetycznego AMPK. Powoduje to uruchomienie nieaktywnego białka FOXO, które „włączane” jest zwykle jako czynnik obronny w sytuacjach, gdy zostaje ograniczona energia dostarczana do komórek lub podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Co ważne: uruchomienie tego białka w komórkach skóry poprawia jej systemy obronne i procesy detoksykacji, a także pobudza fibroblasty odpowiedzialne za produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Wyjątkowe działanie śnieżnej algi, wraz z kwasem foliowym, regenerującym starzejącą się skórę oraz chroniącym  DNA komórkowe,  daje spektakularny efekt w postaci redukcji zmarszczek, wygładzenia, poprawy jędrności i gęstości skóry dojrzałej.

Kwas foliowy i alga śnieżna wykorzystane w nowej serii Lirene Folacyna Lift Intense opóźniają starzenie się skóry oraz naprawiają powstałe już niekorzystne zmiany – takie jak utrata jędrności i napięcia, zmarszczki oraz odwodnienie i suchość cery. Oba składniki znajdziemy w preparatach dla skóry dojrzałej 40+, 50+,60+ i 70+ w połączeniu z innymi aktywnymi substancjami, które najlepiej służą skórze w różnych dekadach życia.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Zmarszczki od smartfona? Uważaj na efekt tech neck!

Olej arganowy na zmarszczki

Chcesz uniknąć zmarszczek? Dbaj o zęby

NOWE PRODUKTY SERII FOLACYNA LIFT INTENSE:

Maska liftingująco-odżywcza 40+ Cena: 29,99 zł (50 ml)

Ultra-nawilżający krem odmładzający SPF 15 40+ Cena: 25,99 zł (50 ml)

Dermo-nawadniający krem wygładzający na noc 40+ Cena: 25,49 zł (50 ml)

Przeciwzmarszczkowy krem intensywnie napinający na dzień SPF 15 50+ Cena: 27,99 zł (50 ml)

Wygładzający krem głęboko odbudowujący na noc 50+ Cena: 27,49 zł (50 ml)

Ultra-napinające SERUM 50+ Cena: 30,99 zł (30 ml)

Korygujący krem wypełniający zmarszczki na dzień SPF 15 60+ Cena: 27,99 zł (50 ml)

Odżywczy krem aktywnie wygładzający na noc 60+ Cena: 28,49 zł (50 ml)

Liftingujący krem-serum pod oczy na dzień i na noc 60-70+ Cena: 21,49 zł (15 ml)

Napinający krem dermo-modelujący SPF 15 na dzień 70+ Cena: 29,99 zł (50 ml)

Liftingujący krem silnie regenerujący na noc 70+ Cena: 29,49 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany