Krem NIVEA „Magia na dobranoc”

krem NIVEAZnany wszystkim kultowy Krem NIVEA właśnie pojawił się w nowej limitowanej odsłonie „Magia na dobranoc”. Jest to wyjątkowa, bardzo emocjonalna, bajkowa edycja.

Dlatego tym razem do kremów dołączone zostały także cztery krótkie bajeczki na dobranoc. Aby każdy Rodzic mógł w wieczorny rytuał usypiania dziecka wzbogacić o wspólną lekturę krótkiej opowiastki.

Krem NIVEA dla wszystkich

NIVEA Creme to krem od lat uwielbiamy przez wszystkich, niezależnie od wieku. Limitowana edycja „Magia na dobranoc” powstała z myślą o fanach kremowych limitowanych edycji oraz o rodzinach. Z troski o jakościowe, wspólne spędzanie czasu. Pomysł bazuje na szczególnym znaczeniu rodzinnego rytuału, jakim często jest usypianie dzieci. Te ostatnie wspólne chwile dnia są niezwykle ważne – to momenty wyciszenia, w których dzieci mogą liczyć na 100% atencji rodziców. To czas na rozmowę, przytulanie i pozytywne emocje tuż przed snem. Dlatego ten wspólny czas najlepiej wykorzystać „magicznie” – na przykład na czytaniu bajek, które nie tylko rozwijają, ale przede wszystkim pogłębiają relacje rodzica z dzieckiem.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Naturalny rytuał, który lubi twoja skóra

Sucha skóra – 4 kroki aby ją ukoić

Kremy z czterema wyjątkowymi wieczkami oraz krótkimi bajkami o przygodach: Mai, Antosi, królika oraz wróżki przeniosą rodziców i dzieci w krainę magii, bliskości i troski.

Kultowy Krem NIVEA doskonale nadaje się do pielęgnacji twarzy oraz ciała i sprawia, że skóra jest świeża, gładka i zadbana. NIVEA Creme zawiera Eucerit, który zapewnia skórze ochronę, jakiej potrzebuje, by pozostać miękką i odżywioną. Krem nie zawiera środków konserwujących, dzięki czemu pielęgnuje w naturalny sposób. Jego regularne stosowanie pozostawi skórę nie tylko dobrze nawilżoną, ale również zadba o regenerację jej warstwy lipidowej.

Cena: 3,99 zł (60 ml); 10,99 zł (150 ml); 14,99 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany