Krem głęboko rewitalizyjący

krem rewitalizujący

Krem na dzień i na noc przeznaczony dla cery dojrzałej. Wypełniający zmarszczki powoduje że skóra wygląda młodziej. Łagodzi podrażnienia.

Luksusowy program przeciwzmarszczkowy stworzony przez Naukowców Laboratorium La Luxe Paris, by aktywować procesy odnowy dojrzałej skóry kobiet. Unikalna technologia AgeAdvanced TechnologyTM, na bazie zaawansowanych MULTIAKTYWATORÓW WIEKU uruchamia wielokierunkowe działania odmładzające na poziomie komórkowym. Olejowy eliksir młodości gwarantuje wzmocniony, spektakularny efekt anti-aging.

INNE: Kremy do skóry z problemami – co powinny zawierać

Głęboko rewitalizujący Krem-Koncentrat wypełniający zmarszczki na dzień i na noc. MULTIAKTYWATORY WIEKU 40+: Koncentrat hialuronowy – najbardziej innowacyjne formy kwasu hialuronowego o jednoczesnym, wielofunkcyjnym działaniu odmładzającym na kilku poziomach skóry. Formuła PhytoCellTec – Zapewnia wyjątkowy efekt anti-aging chroniąc długowieczność komórek macierzystych skóry i regenerując uszkodzone komórki w tkankach. Kompleks IDEALskinTM – na bazie masła karite, wyciągu z alg i prowitaminy B5 , łagodzi podrażnienia i stymuluje procesy regeneracyjne. Poprawia nawilżenie skóry, dzięki czemu staje się miękka i bardziej elastyczna.

Cena: 14,99 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany