Krem emolientowy natłuszczający ALLERCO

krem emolientowyKrem emolientowy to idealny kosmetyk do pielęgnacji skóry wrażliwej. Cera wrażliwa jest bowiem bardzo trudna w pielęgnacji zwłaszcza w okresie zimowym. Wtedy w kontakcie z mroźnym wiatrem lub słońcem reaguje zaczerwienieniem, czemu towarzyszy uczucie napięcia, pieczenia i świądu.

W takim przypadku każdy kolejny kontakt z niewłaściwym kosmetykiem zamiast ukojenia przyczynia się do nasilenia negatywnych reakcji. Jest to sposób, w jaki skóra sygnalizuje, że potrzebuje czegoś szczególnie delikatnego do swojej pielęgnacji.

Krem emolientowy – natłuści i ochroni cerę

Krem emolientowy natłuszczający ALLERCO® to uzupełnienie kompleksowej kuracji, ALLERCO®, przeznaczonej do codziennej pielęgnacji cery suchej i wrażliwej. Krem o lekkiej, przyjemnej w stosowaniu konsystencji, który nawilża i odżywia skórę, przywracając jej utracony blask.

Preparat stanowi unikalne połączenie molekuły Regen7 i najwyższej jakości składników. Specjalnie wyselekcjonowane emolienty oraz molekuła Regen7 łagodzą podrażnienia, ograniczają przeznaskórkową utratę wody oraz działają ochronnie na naturalną warstwę lipidową naskórka. Dodatek witaminy E i gliceryny podwyższa zdolność do utrzymywania prawidłowej wilgotności skóry, poprawia jej miękkość i elastyczność. Zastosowane emolienty, olej canola i olej jojoba działają ochronnie czyniąc skórę odporniejszą na działanie niekorzystnych czynników środowiskowych. Krem emolientowy natłuszczający ALLERCO® wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza jej szorstkość i suchość, łagodzi podrażnienia, przywracając skórze utracony komfort.

Krem emolientowy – działanie

Krem głęboko nawilża skórę, chroni przed powstawaniem zmian zapalnych. Nie zawiera substancji zapachowych i barwników, długotrwale nawilża i natłuszcza, przeciwdziała wysuszeniu skóry, chroni przed mrozem, wiatrem i słońcem.

Cena: 24 zł (75 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany