Krem do twarzy z olejkami eterycznymi

krem do twarzyKrem do twarzy to podstawowy kosmetyk każdej kobiety. Opracowana ze szczególną starannością receptura produktów Narwa Cosmetics z linii PAUSE została oparta na połączeniu naturalnych olejów roślinnych oraz najnowszych osiągnięć współczesnej kosmetologii.

Technologia ta pozwala na uzyskanie efektu Zaffiro – wygładzenia i widocznej poprawy jędrności skóry, dotychczas łączonej z bezinwazyjnym zabiegiem termoliftingu.

Nowa seria pielęgnacyjna PAUSE odpowiada na trzy najważniejsze potrzeby kobiecej cery w różnym wieku: 30+ NAWILŻENIE; 40+ POBUDZENIE i 50+ ODBUDOWA.

Aktywne składniki zastosowane w każdym produkcie pobudzają napięcie i odbudowują włókna kolagenowe, dzięki czemu – tuż po zastosowaniu – poprawia się gładkość i jędrność skóry, a Twoja twarz wygląda na widocznie młodszą i piękniejszą.

Krem do twarzy 30+

Linia pielęgnacyjna PAUSE 30+ to kosmetyki, które odpowiadają na potrzeby skóry młodych kobiet i zmniejszają negatywne skutki czynników zewnętrznych, takich jak zanieczyszczenia środowiska, aktywny tryb życia lub stres oksydacyjny. Dzięki starannie dobranym, naturalnym olejkom (m.in. ze słodkich migdałów, bawełnianego czy z winogron) skutecznie i długotrwale nawilżają skórę, poprawiają jej elastyczność oraz zmniejszają pierwsze oznaki starzenia.

PAUSE KREM NA DZIEŃ 30+ SPF 15 Cena: 89 zł (50 ml)

PAUSE KREM NA NOC 30+ Cena: 85 zł (50 ml)

PAUSE KREM POD OCZY 30+ Cena: 90 zł (15 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Domowe maseczki na twarz

Skuteczne sposoby na pękające naczynka na twarzy

Maseczki do twarzy na tkaninie

Krem do twarzy 40+

Linia pielęgnacyjna PAUSE 40+ to kosmetyki skierowane do aktywnych kobiet, które bez względu na wiek nie chcą stać w miejscu. Starannie dobrane formuły wykorzystane w produktach z serii powodują wzmocnienie włókien kolagenowych oraz poprawę kondycji skóry, która z wiekiem traci elastyczność oraz jędrność. Zmarszczki są wyraźnie wygładzone, a skóra gładka, napięta i wyraźnie odmłodzona!

PAUSE KREM NA DZIEŃ 40+ SPF 15 Cena: 89 zł (50 ml)

PAUSE KREM NA NOC 40+ Cena: 85 zł (50 ml)

PAUSE KREM POD OCZY 40+ Cena: 90 zł (15 ml)

Krem do twarzy 50+

Seria PAUSE 50+ powstała z myślą o skórze dojrzałej, która potrzebuje odżywienia i skoncentrowanych preparatów. Zawarte w linii  naturalne oleje z owoców buriti, awokado i bawełny działają odżywczo i ochronnie na skórę. Połączenie wysoce skoncentrowanych składników aktywnych poprawia owal twarzy i wyraźnie wygładza zmarszczki. Gęstość skóry ulega poprawie, a twarz wygląda na młodszą niż wskazuje na to wiek.

PAUSE KREM NA DZIEŃ 50+ SPF 15 Cena: 89 zł (50 ml)

PAUSE KREM NA NOC 50+ Cena: 89 zł (50 ml)

PAUSE KREM POD OCZY 50+ Cena: 90 zł (15 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany