Krem do suchej cery – NUTRITIME PLUS

krem do suchej ceryKrem do suchej cery to w sezonie grzewczym najważniejszy kosmetyk. Zimny wiatr, mróz, przesuszone powietrze w ogrzewanych pomieszczeniach, smog – jest wiele czynników, które niekorzystnie wpływają na twoją skórę w okresie jesienno-zimowym. Jednak w przypadku cery suchej działanie mroźnego lub suchego powietrza jest szczególnie szkodliwe.

Krem do suchej cery zadba o płaszcz lipidowy skóry

W przypadku suchej skóry osłabiony płaszcz hydrolipidowy nie zapewnia jej prawidłowej ochrony, dlatego oprócz zadbania o odpowiednie nawilżenie musisz wspomóc organizm pomagając naprawić uszkodzoną barierę ochronną skóry. Szukaj kosmetyków zawierających składniki hydrofilowe, które skutecznie wiążą wodę zatrzymując ją w skórze, np. kwasu hialuronowego, kwasu mlekowego, kolagenu, gliceryny, mocznika, a także składników regenerujących i wzmacniających barierę ochronną, takich jak fosfolipidy, cholesterol czy ceramidy, które wzmocnią warstwę rogową skóry.

Krem do suchej cery jak działa

NUTRITIME PLUS to krem o silnym, długotrwałym działaniu nawilżającym, który świetnie się sprawdza w okresie jesienno-zimowym. Dzięki zawartym w nim składnikom aktywnym, takich jak: kwas hialuronowy, ceramidy, cholesterol, kwasy tłuszczowe preparat pomaga odbudować i wzmocnić barierę ochronną suchej i bardzo suchej skóry, a dzięki zdolności do zatrzymywania wody w skórze ma działanie silnie nawilżające i nawadniające. Dodatkowo zawarty w nim pantenol działa łagodząco na podrażnienia skóry. Cena: 52 zł (50 ml)

Wybierz też emulsję

SYNCHROUREA to emulsja do ciała i twarzy z wysoką zawartością mocznika (15%) przeznaczona dla cery bardzo suchej, a także łuszczącej się i pękającej skóry. Zawarty w niej mocznik ma działanie zmiękczające i nawilżające. Preparat ma właściwości przeciwzapalne, działa łagodząco i kojąco na swędząca skórę. Pobudza odnowę naskórka. Cena: 49 zł (250 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany