Krem do biustu – Boobee marki Cellabic

krem do biustuJednym z największych atrybutów kobiecości są od zawsze piękne piersi, więc przyda się krem do biustu. Ten obszar kobiecego ciała jest bowiem niezwykle podatny na zmiany.

Zmiany zachodzące wraz z upływem czasu i naturalnymi procesami towarzyszącymi dojrzewaniu, ciąży, karmieniu piersią i menopauzie. To on również cierpi najbardziej, kiedy się odchudzamy albo tyjemy. Warto korzystać z pomocy gabinetów medycyny estetycznej, ale nie obędzie się bez domowej pielęgnacji. Najlepiej takiej, jaką oferują profesjonalne kosmetyki marki Cellabic. Wśród nich krem do biustu Boobee.

Krem do biustu element zabiegu

Krem do biustu Boobee marki Cellabic to preparat do codziennej pielęgnacji wrażliwej i podatnej na procesy starzenia skóry okolic piersi. Sprzyja odkładaniu podskórnej tkanki tłuszczowej. Nowo powstała tkanka tłuszczowa powiększa i ujędrnia biust. Składniki kremu silnie nawilżają i chronią skórę biustu przed nadmiernym przesuszeniem.

Krem do biustu Boobee marki Cellabic to element kompleksowego zabiegu ujędrniająco-rewitalizującego, któremu poddamy się w dobrych gabinetach medycyny estetycznej.

Kosmeceutyki Cellabic do użytku domowego stanowią uzupełnienie zabiegu wykonanego w gabinecie kosmetyki profesjonalnej. Codzienna pielęgnacja zgodna z zaleceniami profesjonalisty wspomaga efekty zabiegu. Pielęgnacja z zastosowaniem kosmeceutyków marki Cellabic to terapia celowana i spersonalizowana.

Przeznaczenie:

Powiększenie i ujędrnienie biustu.

Sposób użycia:

Nakładamy dwa razy dziennie na skórę piersi. Wmasowujemy ruchami kolistymi, zagarniając spod pachy pod piersią do mostka i górą od mostka pod pachę.

Główne składniki aktywne:

Voluform i masło Shea

Cena: 149 zł (100 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany