Krem Contour Yeux et Levres Biofixine na okolice oczu i ust

krem pod oczy

Krem do pielęgnacji skóry wokół oczu oraz na okolice ust to krem francuskiej marki kosmetyków biologicznych. To pierwszy innowacyjny krem 2w1, przeznaczony dla skóry dojrzałej. Jego skład został tak dobrany, by jednocześnie pielęgnować skórę wokół oczu oraz ust.

Skóra w newralgicznych miejscach okolic oczu i ust wymaga specjalnej troski. Jest bardziej podatna na działanie procesów starzeniowych, szybciej pojawiają się tu zmarszczki. Krem Contour Yeux et Levres Biofixine chrni przed działaniem wolnych rodników i opóźnia starzenie się skóry. Zapewnia skuteczną pielęgnację anti-aging, dzięki zastosowaniu składników aktywnych o najwyższych stężeniach. Wypełnione zostają cienkie linie i zmarszczki, widocznie poprawia się jędrność oraz elastyczność skóry. Krem Contour Yeux et Levres Biofixine w krótkim czasie przywraca gładkość i optymalny poziom nawilżenia. To idealna propozycja codziennej pielęgnacji dla skóry z widocznymi oznakami starzenia.

Składniki aktywne zawarte w kremie na okolice oczu i ust Biofixine:

składniki nawilżające i przywracające optymalny poziom lipidów: kompleks cukrów, kwas hialuronowy, masło shea, skwalen roślinny
składniki liftingujące i wygładzające: wyciąg z rukwi wodnej, wyciąg z manioku jadalnego
składniki wypełniające zmarszczki: kompleks enzymów (prolina, lizyna) oraz miedź, matrykiny
składniki ochronne i antyoksydacyjne: wyciąg z soku z winogron wzbogacony w delta-winiferynę

Cena: 328 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany