Kosmetyki zawierające jad węża

kosmetykiInnowacyjne kosmetyki bogate w nowe, czasami zaskakujące składniki aktywne, mogą być alternatywą dla inwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Pokochały je już kobiety na całym świecie. Wypróbuj i Ty!

Żyjesz aktywnie, a radość i troski na przemian kreślą ślady na Twojej twarzy? Niestety starzenie się skóry jest naturalnym procesem, który szczególnie nasila się po 40. roku życia. Ciesz się życiem i nie myśl o zmarszczkach. Postaw na skuteczną i naturalną pielęgnację skóry kosmetykami z nowej linii SKIN care EXPERT SNAKE.

Kosmetyki to sposób na zmarszczki

Kremy i serum ze składnikiem imitującym jad, głównie żmii, to obecnie hit na całym świecie! Podbiły serca Koreanek oraz amerykańskich i europejskich celebrytek. Działają w sposób naturalny i mogą być tańszą i nieinwazyjną alternatywą dla zabiegów medycyny estetycznej.

Jak działa jad żmii

Jad żmii zawiera w sobie peptyd o silnym działaniu rozkurczającym. W kosmetyce stosowany jest syntetyczny neuropeptyd, który imitując działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii rozluźnia oraz łagodzi skurcze mięśniowe w podobny sposób do botoksu. Można go stosować w sposób ciągły, bez obawy, że np. kosmetyk przestanie działać efektywnie. Regularne stosowanie przynosi wyraźne odmłodzenie skóry, znaczne spłycenie zmarszczek i bruzd oraz poprawę elastyczności i gęstości skóry.

Kosmetyki SKIN care EXPERT SNAKE

Z myślą o kobietach dojrzałych, które chcą jak najdłużej zachować młody wygląd, Laboratorium Kosmetyczne FLOSLEK opracowało linię kosmetyków SKIN care EXPERT SNAKE. Nowatorska formuła Snake effect technology natychmiastowo wygładza i redukuje zmarszczki. Wiodącym składnikiem aktywnym jest syntetyczny neuropeptyd SYN-AKE, który imitując działanie toksyny znajdującej się w jadzie żmii rozluźnia i łagodzi skurcze mięśniowe. Kosmetyki odpowiadają na potrzeby skóry, a określenie wieku na opakowaniach jest symboliczne. Mogą być stosowane zarówno przez młodsze jak i starsze kobiety jeśli tego wymaga ich skóra.

Co zawiera seria?

Dla pań w wieku 40-50 lat

– KREM NAPINAJĄCY NA DZIEŃ, cena: 34,99 zł (50 ml)

– KREM ODŻYWCZY NA NOC, cena: 34,99 zł (50 ml)

INNE: Floslek kojący żel-maseczka Eye Care Expert

Dla pań w wieku 50-60 lat

– KREM KONTURUJĄCY NA DZIEŃ, cena: 34,99 zł (50 ml)

– KREM WYPEŁNIAJĄCY NA NOC, cena: 34,99 zł (50 ml)

Dla każdej kobiety

– ESSENZA REDUKTOR WIEKU, cena: 59,99 zł (30 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany