Kosmetyki z witaminą C – serum rozjaśniające

kosmetyki z witaminą CKosmetyki z witaminą C to zbawienie dla naszej skóry. Witamina C powinna stanowić jeden z filarów pielęgnacji skóry w każdym wieku. Jej wszechstronne działanie wpływa na rozświetlenie skóry i zmniejszenie przebarwień, a także spłycenie zmarszczek. Dodatkowo zapewnia ochronę przeciwstarzeniową.

Kosmetyki z witaminą C – jak działa serum

Serum rozjaśniające 10% witaminy C zawiera silną dawkę czystej postaci witaminy C, przez co błyskawicznie redystrybuuje powierzchniową pigmentację skóry, pozostawiając jaśniejszą cerę o wyrównanym kolorycie. Znajdujący się w produkcie ester witaminy C zapobiega, tworzeniu się nowego pigmentu nawet do 80%, poprzez hamowanie wytwarzania melaniny. Odpowiada również za stymulację produkcji włókien kolagenowych, redukując głębokość zmarszczek.

Serum sprawia, że skóra jest rozświetlona, a drobne linie i zmarszczki są wygładzone. Preparat ma formułę bezwodną, gdyż w momencie aplikacji na skórę, samoczynnie aktywuje się z zawartą w skórze wodą, zapewniając w ten sposób maksymalne działanie rozjaśniające i złuszczające. Delikatna konsystencja serum szybko się wchłania, pozostawiając matowe wykończenie.

Cena: 399 zł (50 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany