Kosmetyki wyrównujące kolory cery – Aqua Porcelain GALENIC

kosmetyki wyrównujące koloryt ceryKosmetyki wyrównujące koloryt cery – to dzięki nim cera nabiera blasku i promienieje. Tuszowane są wszelkie niedoskonałości cery. Nowa linia Aqua Porcelain to 3 unikalne kosmetyki. Precyzyjna kompozycja składników oraz ich połączenie w strukturze galenowej, zapewnia najwyższą skuteczność działania. To podstawa tworzenia formuł, które marka Galénic podniosła do rangi prawdziwej sztuki.

Kosmetyki wyrównujące koloryt cery – Fluid Nawilżająco – Rozświetlający

FLUID „flash lumière” o lekkiej i świeżej konsystencji to idealny sposób na uzyskanie natychmiastowego efektu „zdrowego blasku”.Topniejąca w kontakcie ze skórą emulsja nawilżająco- rozświetlająca pozostawia uczucie intensywnej świeżości i nawilżenia. Delikatnie otula skórę subtelną, aksamitną woalką, dając perfekcyjne promienne wykończenie.

W czym tkwi sekret tej mistrzowskiej formuły? Obok rozjaśniającej witaminy C i zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego, perełkowe trio skutecznie wychwytuje i odbija światło, korygując w ten sposób wszelkie przebarwienia. Dodatkowo zawartość pudrów nadaje skórze aksamitne, miękkie wykończenie. Skóra natychmiast staje się rozświetlona. Promieniuje swoim dawnym „blaskiem”.

Cena: 163 zł (50 ml)

Kosmetyki wyrównujące koloryt cery  – Lotion Aktywujący Światło

Ten krystaliczny lotion o ultra odświeżającej formule to pierwszy krok w nowym rytuale pielęgnacyjnym, którego efektem końcowym jest rozjaśniona cera. Wmasowany opuszkami palców lub wcierany w skórę za pomocą wacika kosmetycznego, lotion aktywujący światło, przygotowuje skórę na działanie kolejnych produktów objętych rytuałem pielęgnacyjnym, jednocześnie rozświetlając i wydobywając naturalny blask skóry.

W czym tkwi sekret jego formuły? Indywidualnie dobrana kompozycja, która wzmacnia siłę światła, składa się w 87% z nawilżającej wody, rozjaśniającej witaminy C, zwalczającego niedoskonałości skóry wyciągu z różowego pieprzu peruwiańskiego oraz tria nawilżających składników aktywnych: sorbitolu, gliceryny i Methyl Gluceth-20 (mieszanina glukozy i alkoholu metylowego).

Cena: 89 zł (200 ml)

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany