Kosmetyki wegańskie do włosów: VEGAN Skin Dessert

kosmetyki wegańskie do włosówKosmetyki wegańskie do włosów maja coraz więcej zwolenników. Tym razem marka Vegan Skin Desserts stworzyła linię Coffee&Soy Milk Latte w której połączyła działanie kawy z mlekiem sojowym. Ten wegański duet ożywi nasze włosy niczym poranna mała czarna i pomoże chronić ich odcień po trwalej koloryzacji!

Kosmetyki wegańskie do włosów – co zawierają

Kawa to świetne źródło antyoksydantów wykazujących działanie anti-ageing. Zastosowana w produktach do pielęgnacji włosów wzmacnia je i jednocześnie nadaje im elastyczności.  Ze swoich właściwości odmładzających wynikających z dużej zawartości antyoksydantów znane jest także mleko sojowe. W połączeniu z kawą nie tylko odżywia nasze włosy ale dodatkowo pomaga chronić ich kolor. Dzięki temu linia Vegan Coffee&Soy Milk Latte stanowi idealną propozycję dla osób, które koloryzują włosy. W ich formułach nie znajdziemy SLES, SLS, MIT, CIT, parabenów i olejów mineralnych.

Składy wszystkich produktów z linii Coffee&Soy Milk Latte powstały w oparciu o składniki pochodzenia naturalnego. Produkty posiadają certyfikat VEGAN wydawany przez niezależny ośrodek European Vegetarian Union gwarantujący iż nie znajdziemy w nich żadnych składników pochodzenia odzwierzęcego. Certyfikat poświadcza jednocześnie że objęte nim kosmetyki powstały w sposób bezpieczny zarówno pod względem komponentów jak i sposobu produkcji.

Cena: Szampon do włosów Coffee&Soy Milk Latte – 19,99 zł (300 ml)

Cena: Odżywka do włosów Coffee&Soy Milk Latte – 19,99 zł (300 ml)

Cena: Maska do włosów Coffee&Soy Milk Latte – 24,99 zł (250 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany