Kosmetyki Tutti Frutti czyli owocowe święta

kosmetyki Tutti FruttiKosmetyki Tutti Frutti to szaleństwo owocowych zapachów. Na święta marka proponuje cudowną woń owoców, poczynając od tych typowo Polskich kończąc na niezwykle egzotycznych. Do tego bogactwo witamin A, E oraz F oraz cennych olejków owocowych, które znajdziemy w kosmetykach zamkniętych w świątecznych zestawach.

W tym roku marka Tutti Frutti przygotowała dla nas aż sześć różnorodnych zestawów świątecznych. Znajdziemy w nich zarówno kuszące pięknymi zapachami olejki do kąpieli, cukrowe peelingi, masła do ciała jak i aromatyczne mgiełki.

Kosmetyki Tutti Frutti – co zawierają zestawy

Możemy wybierać pomiędzy bestsellerami marki, które ucieszą każdego obdarowanego. Pierwsza propozycja to miks prosto z soczystego sadu wiśniowego, w którym znajdujemy porzeczkowy zagajnik. Mowa o linii Wiśnia&Porzeczka będącej gwarancją orzeźwienia zmysłów oraz regeneracji naszej skóry.

Wolicie przełamać zimowy chłód czymś egzotycznym? Możecie wybrać duet Brzoskwinia&Mango, których wibrująca woń przeniesie nasze zmysły wprost w zamorskie krainy, a naszą skórę pozostawi miękką i delikatną jak u hinduskiej bogini.

Powrót do klasyki? Gruszka&Żurawina sprawi, że skóra obdarowanego nawilży się niczym żurawina podczas deszczu i wygładzi jak starannie obrana gruszka. Czyż nie brzmi kusząco! W tym roku marka proponuje nam także słodycz papai przełamaną nutą kwaskowego tamarillo. Ten argentyńsko-meksykański miks jaki znajdziemy w ostatniej świątecznej propozycji Papaja&Tamarillo. Cena: 14-21 zł

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany