Kosmetyki NIVEA SUN dla całej rodziny

nivea

NIVEA od lat troszczy się o ochronę skóry Polaków przed szkodliwymi skutkami promieniowania słonecznego. W tym celu nieustannie prowadzi badania, doskonaląc swoje portfolio i tworząc produkty, które są w pełni dostosowane do zmieniających się potrzeb konsumentów w każdym wieku. Kosmetyki z linii NIVEA SUN zapewniają skuteczną ochronę i właściwą pielęgnację skóry, a dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w zakresie aplikacji są też bardzo wygodne w użyciu i pozwalają beztrosko cieszyć się słońcem.

Rodzina, słońce, plaża… czy w wakacje czegoś więcej nam trzeba?

Dla opalających się aktywnie albo wylegujących na plaży; dla tych, którzy kochają skórę naturalnie muśniętą słońcem lub pragną zachwycać opalenizną przez cały rok – w portfolio NIVEA SUN każdy znajdzie dla siebie doskonałą propozycję na lato. Wśród tegorocznych nowości pojawiły się Protect & Bronze Spray do opalania aktywujący opaleniznę SPF 30  z naturalnym ekstraktem Pro-Melanin, który stymuluje proces powstawania naturalnej opalenizny (in vitro). Protect & Refresh Odświeżający balsam do opalania SPF 30 – doskonale odświeżający i nawilżający skórę od razu po aplikacji.

W tegorocznym portfolio NIVEA znajdują się również propozycje doskonale znane przez fanów odpoczywania na słońcu, między innymi Olejek do opalania w spray’u SPF 6, który zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB, a dzięki formule z witaminą E i olejkiem jojoby pozwala osiągnąć piękny kolor opalenizny, jednocześnie nawilżając skórę. NIVEA nie zapomina również o ochronie delikatnej skóry dzieci – m. in. NIVEA SUN Kids Balsam ochronny na słońce dla dzieci Swim & Play SPF 50+, z wyjątkowo wodoodporną ochroną i kojącym pantenolem, pomoże ochronić delikatną skórę dziecka nawet podczas długiej zabawy w wodzie. Natomiast dla osób, które jak najdłużej chcą cieszyć się wakacyjną opalenizną, NIVEA przygotowała Balsam po opalaniu przedłużający opaleniznę z formułą z naturalnym ekstraktem z lukrecji, która przedłuża  efekt naturalnej i pięknej opalenizny, zapewniając długotrwałe nawilżenie bez efektu łuszczenia się skóry i uczucia lepkości.

NOWOŚĆ: POWIEW ŚWIEŻOŚCI Z ODŚWIEŻAJĄCYM BALSAMEM DO OPALANIA NIVEA SUN PROTECT & REFRESH SPF 30

Dla tych, którzy cenią uczucie świeżości. Innowacyjna formuła Odświeżającego balsamu do opalania PROTECT & REFRESH łączy w sobie wysoką ochronę przed słońcem (SPF 30) i przyjemne odświeżenie podczas opalania. Produkt jest wodoodporny, ma lekką, nietłustą formułę i szybko się wchłania, pozostawiając skórę jedwabiście gładką.
Cena: SPF 10 – 31,49 zł; SPF 20 – 35,99 zł, SPF 30 – 35,99 zł – NOWOŚĆ

WIĘCEJ: NIVEA – młodzieńczy blask skóry

NOWOŚĆ: NATURALNIE Z NAWILŻAJĄCYM SPRAY’EM DO OPALANIA AKTYWUJĄCYM OPALENIZNĘ NIVEA SUN PROTECT & BRONZE SPF 30

Dla tych, którzy kochają naturalną opaleniznę. Produkt zawiera ekstrakt roślinny z lukrecji, stymulujący produkcję melaniny, naturalnego pigmentu skóry odpowiedzialnego za piękny kolor opalenizny. Dodatkowo, filtr SPF 30 zapewnia wysoką ochronę przed promieniowaniem.
Cena: SPF 10 – 35,99 zł; SPF 20 – 41,99 zł; SPF 30 – 41,99 zł – NOWOŚĆ

NA ZŁOTO Z OLEJEKIEM DO OPALANIA W SPRAY’U NIVEA SUN

Dla fanów złotej, długotrwałej opalenizny. Olejek zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB, zapewniając ochronę przed poparzeniem słonecznym i przedwczesnym starzeniem się skóry. Formuła z witaminą E i olejkiem jojoby pomaga osiągnąć piękny kolor opalenizny, jednocześnie nawilżając skórę.
Cena: SPF 6 – 25,99 zł – NOWE PORĘCZNE OPAKOWANIA

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany