Kosmetyki naturalne od BeeYes

kosmetyki naturalneKosmetyki naturalne zdobywają coraz większą popularność. Również te oferowane przez BeeYes. To już nie tylko moda, to również styl życia. Mają zbawienny wpływ na skórę zmęczoną szkodliwymi, sztucznymi substancjami z kosmetyków nienaturalnych.

Kosmetyki naturalne: co zawierają?

Firma BeeYes, oferująca naturalne i organiczne kosmetyki, skupiła się na składnikach, pochodzących z darów ula, takich jak: propolis, mleczko pszczele, jad pszczeli, miód, wosk pszczeli. Prezentowana przez nią seria francuskich kosmetyków Propolia w swym bogatym, organicznym  składzie wykorzystuje zalety wielu ziół oraz produktów pszczelich. Uzyskane certyfikaty BIO i ECO CERT potwierdzają, że składniki kosmetyków Propolia pochodzą z upraw ekologicznych i są przyjazne dla naszej skóry.

Kosmetyki naturalne: szampon i odżywka do włosów

Szampony i odżywki organiczne od BeeYes ze względu na swój naturalny skład nie uczulają, są więc idealne dla osób ze skłonnością do alergii, posiadających wrażliwą skórę. Są zdecydowanie lepszym rozwiązaniem dla naszych włosów niż popularne kosmetyki, po które zazwyczaj sięgamy w drogeriach, kierując się ładnym opakowaniem, zapachem czy niższą ceną.

Przy pierwszym zastosowaniu szampon organiczny może zaskoczyć nas nietypowym zapachem oraz słabym stopniem spienienia. Ma się także wrażenie, że nasze włosy puszą się. Jest to jednak chwilowe. Z czasem bogaty skład naturalnych substancji znajdujących się w szamponach i odżywkach organicznych zapewni włosom odżywienie, witalność i blask, staną się one sprężyste, elastyczne i lśniące.

Mniejsza ilość chemii w organicznym szamponie w znaczący sposób wpływa nie tylko na kondycję naszych włosów, a także skórę głowy, gdyż nie jest ona narażona na podrażnienia, swędzenie czy łuszczenie. Zdrowsze włosy rzadziej też wypadają i są przez to bardziej odporne na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych.

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany