Kosmetyki koreańskie – maseczki MUJU

kosmetyki koreanskieKosmetyki koreańskie w Polsce są coraz bardziej popularne. Tym razem maseczki MUJU powstały z myślą o przebojowych dziewczynach, które pragną pochwalić się nieskazitelną cerą w wielkim mieście. Można wybierać pomiędzy maseczką oczyszczającą CITY LOVER, rozświetlającą GIRL IN LOVE oraz odmładzającą SWEET PRINCESS.

Kosmetyki koreańskie: MUJU GIRLS MASECZKA OCZYSZCZAJĄCA CITY LOVER

U podstaw jej skuteczności leżą ekstrakt z borówki oraz kolagenu, zawarte w esencji, którą nasączona jest maska. To właśnie one sprawiają, że po aplikacji kosmetyku cera jest doskonale oczyszczona oraz odświeżona, a także nawilżona i wygładzona. Maseczka przywraca twarzy jędrność i blask pomagając Ci podbijać świat wspaniałym wyglądem twojej cery.

Kosmetyki koreańskie: MUJU GIRLS MASECZKA ROZŚWIETLAJĄCA GIRL IN LOVE

Sięgając po maseczkę Girl in Love zapewnisz swojej cerze doskonałe rozświetlenie i wygładzenie, a także przywrócisz optymalny poziom nawilżenia skóry. Dzięki zawartości witaminy E oraz ekstraktu z malin maseczka przywraca twarzy miękkość i blask, typowy dla szczęśliwie zakochanych.

Kosmetyki koreańskie: MUJU GIRLS MASECZKA ODMŁADZAJĄCA SWEET PRINCESS

Dzięki zawartości miodu oraz rumianku ta wersja maseczki doskonale łagodzi i nawilża skórę oraz redukuje oznaki starzenia. Oczarujesz dzięki niej świat młodzieńczym wyglądem, miękkością i elastycznością twojej skóry – pięknej jak z bajki.

Cena: 14 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany