Kosmetyki do oczyszczania skóry La Prairie

kosmetyki do oczyszczania skóryKosmetyki do oczyszczania skóry są naprawdę ważne. Prawidłowe oczyszczanie skóry, to coś na co w ostatnim czasie kładziemy nacisk i zwracamy szczególną uwagę. Jednak każdy z nas ma inną cerę i inne upodobania jeśli chodzi o formę preparatów do tego służących.

Marka La Prairie wychodzi naprzeciw zróżnicowanych oczekiwań klientów i oferuje trzy różne preparaty, dzięki którym nasza skóra będzie oczyszczona, wygładzona oraz zrelaksowana.

Kosmetyki do oczyszczania skóry – wybierz najlepszy dla siebie

FOAM CLEANSER to delikatna, aktywowana w wodzie pianka, która delikatnie dokładnie i skutecznie oczyści i nawilży skórę, jednocześnie rozpuszczając i usuwając makijaż oraz powierzchniowe i środowiskowe zanieczyszczenia. Naturalne ekstrakty roślinne stanowią sedno oczyszczająco-kojącej formuły, która pozostawia skórę odświeżoną i gładką. To najbardziej uniwersalny produkt oczyszczający La Prairie idealny dla każdego rodzaju skóry. Cena: 348 zł (125 ml)

PURYFYING CREAM CLEANSER to krem oczyszczający, bogaty w naturalne składniki zmiękczające, wyjątkowo delikatny i rozpuszczalny w wodzie. Został stworzony, by efektywnie usuwać makijaż – nawet ten wyjątkowo trwały – oraz inne zanieczyszczenia, zmiękczając i wygładzając skórę. Cena: 348 zł (200 ml)

SUPREME BALM CLEANSER to delikatny balsam, który pod wpływem ciepłej wody przekształca się w olejek usuwający wszystkie zanieczyszczenia. Rozpuszcza makijaż, a także usuwa zanieczyszczenia i brud, zapewniając delikatne i dokładne oczyszczenie całej twarzy. Delikatny środek czyszczący z antyoksydantami i aktywnymi środkami nawilżającymi, które pozostawiają skórę czystą i miękką. Supreme Balm Cleanser został dodatkowo wzbogacony o Ekskluzywny Kompleks Komórkowy La Prairie, który dostarcza skórze energii i pomaga zachować jej naturalny proces odnowy. Stanowi część odprężającego, wieczornego rytuału. Cena: 611 zł (100 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany