Kosmetyki do modelowania sylwetki YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY

kosmetyki do modelowania sylwetkiKosmetyki do modelowania sylwetki są bardzo ważne dla każdej kobiety. Teraz firma YOSKINE wyszła im naprzeciw. W sklepach pojawiły się trzy nowości. To rewolucyjne połączenie detoksykacji komórkowej i zaawansowanej pielęgnacji wyszczuplająco-ujędrniającej.

Kosmetyki do modelowania sylwetki – YOSKINE TSUBAKI SLIM BODY (TSUBAKI – zimowa róża japońska)

To ultra-skoncentrowane, opracowane we współpracy z japońskimi laboratoriami CHRONO-KONCENTRATY do bezinwazyjnego, szybkiego modelowania sylwetki. Ich siła działania jest zależna od pory dnia lub nocy, w której aplikuje się preparaty. W linii YOSKINE Tsubaki Slim Body aktywny nocą jest japoński olejek do ciała przeciw rozstępom i cellulitowi.

Aktywne za dnia jest ujędrniające shiatsu-serum do ciała i biustu, zaś do stosowania za dnia i przed nocą są „japońska endermologia” koncentrat z efektem masażu na zaawansowany cellulit (nowość) oraz japoński booster-spray na oporny cellulit z matchą i podwójną kofeiną.

Drogocenny olej TSUBAKI oraz wyciągi z wodorostów, alg, planktonu i kofeiny mobilizują w skórze wszystkie procesy, które są niezbędne do walki z wiotczeniem skóry i nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Ceny: od 34,99 zł do 39,99 zł.

Ocen: 2
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany