Kosmetyki do dezynfekcji rąk i twarzy AVA

kosmetyki do dezynfekcji rąk i twarzyNajnowsze kosmetyki do dezynfekcji rąk i twarzy AVA oparte są na działaniu alkoholu, dzięki temu silnie redukują bakterie, jednak alkohol, zwłaszcza w dużym stężeniu, może wysuszać skórę! Dlatego w innowacyjnej linii AVA Hygienic Line zastosowano niezwykle skuteczny, opatentowany składnik, Jest to srebro, który w połączeniu m.in. z ekstraktami z aloesu, wierzby i olejku z drzewa herbacianego działają antybakteryjnie i dodatkowo pielęgnują skórę.

Skuteczność działania AVA Hygienic Line została potwierdzona badaniami.
Dezynfekcja rąk to dziś jedna z najważniejszych czynności higienicznych, jakie wykonujemy każdego dnia, dlatego do codziennej higieny dłoni – AVA poleca antybakteryjne żele na bazie alkoholu z aktywnymi jonami srebra.

Kosmetyki do dezynfekcji rąk i twarzy – co zawiera linia

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do rąk BEZ SPŁUKIWANIA

Skuteczny żel do rąk na bazie alkoholu etylowego redukuje bakterie i oczyszcza dłonie bez użycia wody. Jony aktywnego srebra działają przeciwko drobnoustrojom chorobotwórczym. Aloes, rumianek i gliceryna zapobiegają przesuszeniu skóry, działają łagodząco. Żel bez spłukiwania zwiększa higienę rąk i nawilża. Wskazany do stosowania w pracy, w szkole i w podróży. Cena: 17zł (50 ml), 27zł (200 ml)

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia rąk ZASTĘPUJE TRADYCYJNE MYDŁO

Opatentowana technologia PURE, oparta na aktywnych jonach srebra, szybko i skutecznie redukuje chorobotwórcze bakterie. Kompleks ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, w połączeniu z pochodnymi salicylowymi, hamuje rozwój drobnoustrojów. Ekstrakty z aloesu i rumianku chronią skórę przed wysuszeniem, łagodzą i regenerują. Polecany do codziennego stosowania, również przez osoby nietolerujące tradycyjnych środków myjących. Cena: 30 zł (200 ml)

HYGIENIC LINE Antybakteryjny żel do mycia twarzy

Technologia PURE z aktywnymi jonami srebra wykazuje antybakteryjne działanie. Synergiczna mieszanka ekstraktu z wierzby i olejku z drzewa herbacianego, wzbogacona o pochodne salicylowe, głęboko oczyszcza, redukuje chorobotwórcze drobnoustroje. Ekstrakty z aloesu i rumianku łagodzą podrażnienia i optymalnie nawilżają skórę. Polecany jest do codziennego mycia, również osobom nietolerującym zwykłych środków myjących. Cena: 28 zł (200 ml)

HYGIENIC LINE Antybakteryjny tonik do twarzy

Przywraca naturalną równowagę hydrolipidową skóry. Nowoczesna Technologia PURE oparta na aktywnych jonach srebra zapewnia szerokie spektrum działania antybakteryjnego. Kompleks roślinny złożony z olejku z drzewa herbacianego i ekstraktu z kory wierzby, wzbogacony w pochodne salicylowe, redukuje drobnoustroje chorobotwórcze, a aloes i kwas hialuronowy pozwalają skórze zachować optymalny stopień nawilżenia. Cena: 21 zł (200 ml)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany