Kosmetyki dla niemowląt: krem i pomadka ochronna Skarb matki

kosmetyki dla niemowlątKosmetyki dla niemowląt przydadzą się teraz w porze zimowej. Pamiętajmy, że panujące warunki panujące  najbardziej dokuczają najmłodszym. Ich delikatna skóra bardzo źle znosi ten trudny okres. Dlatego przed wyjściem na spacer koniecznie należy posmarować maleństwu buzię kremem pielęgnacyjno-ochronnym. Przyda się również pomadka do ust.

Kosmetyki dla niemowląt – wybierz odpowiedni preparat

Przy wyborze odpowiedniego preparatu powinniśmy kierować się głównie zawartością substancji natłuszczająco-ochronnych oraz brakiem składników o działaniu alergicznym. Kosmetyki powinny zawierać witaminę E oraz filtry UVB, które zabezpieczą malucha przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych. Preparaty dla dzieci powinny łatwo się rozprowadzać, łagodzić podrażnienia, zaczerwieniania i odbudowywać cienką warstwę lipidową skóry oraz zmniejszać uczucie napięcia i szorstkości.

Kosmetyki dla niemowląt – krem ochronny na zimę

Idealnym kremem do stosowania zimową porą jest Krem na zimę SPF 20 z oferty firmy Skarb Matki. Skutecznie chroni przed działaniem niskich temperatur, wiatru i promieniowaniem UV tak intensywnymi zimową porą. Chroni także przed poparzeniem słonecznym. Natłuszcza i pielęgnuje. Świetnie sprawdzi się więc nie tylko podczas spaceru, ale również w górach – na saneczkach czy podczas pierwszych prób narciarskich. Zawiera witaminę E oraz bezpieczne połączenie filtrów fizycznych i chemicznych. Można go używać już od 6 miesiąca życia. Cena: 20 zł (75 ml)

Kosmetyki dla niemowląt – pomadka ochronna do ust

Zapewnia ochronę przed czynnikami atmosferycznymi (wiatr, słońce, mróz) oraz promieniowaniem UVA I UVB. Gęsta formuła pomadki długotrwale natłuszcza i nawilża zapobiegając wysuszeniu skóry i zmniejszając tendencję do pęknięć. Niespotykany, szeroki sztyft umożliwia bezpieczne, samodzielne stosowanie pomadki przez dzieci. Polecana od 12 miesiąca życia. Stosować ją można nawet kilka razy dziennie, rozsmarowując według potrzeb na wargach, policzkach lub nosie.

Zawiera naturalny filtr fizyczny – dwutlenek tytanu, witaminę E, wazelinę i wosk pszczeli, natomiast zapachy użyte w pomadkach to aromaty spożywcze. W sprzedaży dostępne są trzy wersje pomadki – pachnącą bitą śmietaną i owocami egzotycznymi, malinami oraz o zapachu gumy balonowej. Ta ostatnia z grafiką samochodu wyścigowego, z pewnością spodoba się chłopcom. Cena: ok. 12 zł (6,5 g)

Ocen: 1
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany