Kosmetyki dla każdego wieku

kosmetykiJakie kosmetyki pomogą zachować nam młody wygląd, gdy mamy lat 30+, 40+ i 50+? Warto dobrać je do swoich potrzeb. Pomogą odpowiednio pielęgnować cerę.

Kosmetyki – pierwsze objawy upływu czasu

Kosmetyki pielęgnacyjne powinny zawierać składniki rozświetlające, witaminy i poprawiające metabolizm komórek. Linia URIAGE ISOLISS zawiera witaminę C i E oraz kreatynę, które stymulują metabolizm komórek skóry, Wodę Termalną Uriage (nawilża poprzez ochronę bariery skórnej), usieciowany kwas hialuronowy i anty- hialuronidazę, które zapobiegają zmarszczkom poprzez wypełnianie oraz 2% Kwas glikolowy i pigmenty rozświetlające – regenerują naskórek i rozświetlają cerę.

Cena: 74 zł (15 ml); 91 zł (40 ml)

40 lat, a może mniej?

Około 40 urodzin zmarszczki stają się bardziej widoczne, szczególnie te w okolicach oczu. Skóra traci też swoją jędrność i elastyczność. Wtedy warto sięgnąć po produkty przywracające młody wygląd. URIAGE ISOFILL to linia czterech produktów stworzonych z myślą o dojrzałej skórze, pozbawionej jędrności i kolorytu. W produktach URIAGE ISOFILL został wykorzystany opatentowany bioaktywny kompleks ISO-3R o potrójnym działaniu anti-aging.

Kompleks został dodatkowo wzmocniony działaniem Wody Termalnej Uriage o właściwościach antyoksydacyjnych potwierdzonych w badaniach klinicznych.

Cena: 104 zł (15 ml); 127 zł (50 ml); 132 zł (30 ml)

Kosmetyki dla dojrzałych kobiet

Około 50. roku życia skóra staje się cienka, wiotka, a zmarszczki głębokie. Efekt? Wyglądamy na zmęczone i smutne. URIAGE ISODENSE to pielęgnacja dopasowana do metabolizmu skóry dojrzałej. Aktywnie działa wewnątrz skóry dzięki technologii mikro-dyfuzji, która pozwala przeniknąć aktywnym substancjom przeciwzmarszczkowym i ujędrniającym. Linia oparta jest na połączeniu bioaktywnego kompleksu ISO-3R, który stymuluje produkcję kolagenu i syntezę kwasu hialuronowego oraz dzięki obecności antyhialuronidazy chroni naturalne zasoby kwasu hialuronowego. Kompleks został dodatkowo wzmocniony o denseinę, która ujędrnia skórę i przywraca jej gęstość oraz Wodę Termalną Uriage o właściwościach antyoksydacyjnych potwierdzonych w badaniach klinicznych.

Cena: 117 zł (15 ml); 130 zł (50 ml); 134 zł (30 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany