Kosmetyki dla cery wrażliwej – Soraya Oat Therapy

kosmetyki dla cery wrażliwejNowa linia Soraya Oat Therapy to zmysłowa i łagodna terapia i kosmetyki dla cery wrażliwej. Czerpią one z natury to, co najlepsze. Bezpiecznie i skutecznie, a przy tym z szacunkiem dla planety.

Klimatyzacja, zanieczyszczenia, wszechobecna „chemia”. Nic dziwnego, że w ostatnich latach prawdziwą zmorą dermatologów jest nadwrażliwość skóry. Coraz więcej z nas zauważa, że skóra nadmiernie się wysusza i reaguje alergicznie na coraz więcej kosmetyków.

Przesuszenie, nieprzyjemne uczucie ściągnięcia, zaczerwienienie, wysypka – to najbardziej typowe symptomy podrażnienia, które są dobrze znane posiadaczkom cery wrażliwej. Często pojawiają się one pod wpływem kontaktu z detergentami czy chemią gospodarczą, ale mogą wystąpić również po użyciu kosmetyków z dużą ilością silnie drażniących substancji syntetycznych.

Specjalne kosmetyki dla cery wrażliwej

Ideałem dla cery wrażliwej będą łagodne kosmetyki, których bezpieczeństwo potwierdzają testy dermatologiczne. Tak jak w przypadku linii Soraya Oat Therapy. Wszystkie produkty zostały przebadane na grupie osób ze skórą wrażliwą i alergiczną oraz z nadwrażliwością na kosmetyki i wyroby chemii gospodarczej.

Oparte w ponad 98% o składniki pochodzenia naturalnego produkty z linii Oat Therapy działają jak zmysłowa i łagodna terapia dla cery wrażliwej. To zasługa kojącego wyciągu z owsa i oleju owsianego. Ten ostatni, oprócz tego, że stanowi bogactwo nienasyconych kwasów tłuszczowych omega-3 i omega-6, które odżywiają i regenerują suchą, wrażliwą skórę, ma też właściwości biomimetyczne. Naśladuje naturalne funkcje bariery hydrolipidowej naskórka, chroniąc go przed utratą wody i podrażnieniami.

Kosmetyki dla cery wrażliwej – co znajduje się w linii Oat Therapy

Linia Oat Therapy to prawdziwy niezbędnik w pielęgnacji skóry wrażliwej. W związku z tym, że ten typ cery nie lubi nadmiaru kosmetyków, znalazły się w niej specjalnie dobrane produkty do twarzy i ciała, które odpowiadają na jej potrzeby i wymagania: krem na dzień, krem na noc, balsam do ciała i multifunkcyjny krem regenerujący, który można stosować na stopy, dłonie, usta, łokcie, kolana i wszelkie inne partie, szczególnie narażone na szorstkość i wysuszanie.

Ponadto, kosmetyki Oat Therapy są łagodne nie tylko dla skóry, ale i dla środowiska. Zgodnie z filozofią less waste zamknięto je w opakowaniach z recyklingu. Kartoniki powstają z ekologicznego papieru z odzysku. Słoiczki kremów zostały zaś zoptymalizowane tak, aby zajmować mniej miejsca, nie transportować powietrza i ograniczyć produkcję odpadów. Opakowania kremów są małe i jednocześnie bardzo pojemne – mieszczą w sobie aż 50% więcej kremu niż standardowe opakowanie. Oat Therapy to naturalnie dobry wybór dla osób, które chcą dbać o siebie w duchu eko i less waste i szukają pielęgnacji przyjaznej dla skóry, zmysłów i środowiska.

Owsiany krem na dzień – cena 27,99 zł (75 ml)
Owsiany krem na noc – cena 27,99 zł (75 ml)
Owsiany balsam do ciała – cena 22,99 zł (200 ml)
Owsiany krem multifunkcyjny – cena 26,99 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany