Konkurs: Wygraj zestaw kosmetyków FLOSLEK

konkurs floslek

Przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać 3 zestawy kosmetyków FLOSLEK. Konkurs połączony jest z naszym profilem na Facebooku i trwa od 11 lipca 2016 roku do 25 lipca do godziny 24.00. Ogłoszenie wyników konkursu 27 lipca do godziny 13.00.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polubcie nasz fanpage na Facebooku: Kliknij w Zdrowie ( www.facebook.com/kliknijwzdrowie/ )

2. Udostępnijcie u siebie na Facebooku nasz konkurs, a w komentarzu pod naszym postem odpowiedzcie na krótkie pytanie „Z czym kojarzy ci się nazwa FLOSLEK?”

3. Udział w konkursie jest automatyczną akceptacją regulaminu konkursu.

Co będziemy brali pod uwagę przydzielając nagrodę:
– treść komentarza pod naszym postem o konkursie (warto więc napisać ciekawy komentarz).
– sumę polubień pod swoim komentarzem do dnia 25 lipca do godz. 24:00.

Nagroda to:

3 zestawy kosmetyków FLOSLEK

W zestawie znajdują się:

1. Dermowypełniający krem na dzień SPF 15
Preparat reminalizuje skórę, czyli wypełnia niedobór mikroelementów, doskonale odżywia i regeneruje skórę. Stymuluje także pracę mięśni odpowiedzialnych za wiotczenie skóry, a dzięki zawartości oktapeptydów doskonale wbudowuje się w zmarszczki. Krem silnie i długotrwale nawilża, poprawia elastyczność i sprężystość.

2. Odbudowujący krem na noc
Przeznaczony jest do pielęgnacji skóry dojrzałej, wymagającej intensywnej regeneracji, odbudowy i redukcji głębokich zmarszczek. Krem reminalizuje i przyspiesza odbudowę naskórka, likwiduje zmarszczki oraz spowalnia procesy starzenia. Doskonale ujędrnia i wygładza i rewitalizuje skórę. Krem działa skuteczniej niż botoks – redukuje nawet głębokie zmarszczki, odbudowuje
ubytki i zapobiega wiotczeniu skóry.

3. Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy
Preparat przeznaczony jest do pielęgnacji dojrzałej skóry wokół oczu skłonnej do nadmiernego wiotczenia, przesuszenia oraz powstawania głębokich zmarszczek i kurzych łapek. Odbudowuje gospodarkę mineralną skóry, doskonale wbudowuje się w głębokie zmarszczki i kurze łapki, odżywia, regeneruje i wygładza skórę. Zapobiega wiotczeniu skóry wokół oczu, a także ujędrnia ją i rewitalizuje.

Regulamin konkursu

1. Fundatorem nagrody jest firma FLOSLEK.

2. Nagrodę w postaci „Zestawu kosmetyków FLOSLEK” mogą wygrać wszyscy, którzy wezmą udział w konkursie, oraz posiadają profil na Facebooku.

3. Jedna osoba może wygrać tylko jeden zestaw.

4. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.

5. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) oraz na facebooku w dniu 27.07.2016 roku.

6. Osoba zgłaszająca się do konkursu wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu oraz na facebooku.

7. Wysyłka nagrody nastąpi do dnia 31.07.2016 roku.

Ocen: 0
1 komentarz
  1. Nazwa FLOSLEK kojarzy mi się z dermokosmetykami , które mają lecznicze właściwości i są prawdziwym ratunkiem dla tych, którzy nie mogą używać zwykłych kosmetyków ze względu na poważne ( i mniej poważne ) problemy skórne. W moim przypadku to są nieustające swędzenia zaczerwienienia…

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany