Wygraj zabieg nawilżania ust z dużą zniżką

zabieg-na-usta

Przygotowaliśmy urodową niespodziankę, w której można wygrać zaproszenie na zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym metodą mikroigłowej mezoterapii z dużą zniżką. Zabawa ta połączona jest z naszym profilem na Facebooku i trwa od 21 października 2016 roku do 25 października do godziny 24.00. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 października do godziny 13.00.

Aby wziąć udział w naszej zabawie:

1. Polubcie nasz fanpage na Facebooku: Kliknij w Zdrowie ( www.facebook.com/kliknijwzdrowie/ )

2. Zachęcamy aby dzielić się tą zabawą na Facebooku z innymi, a w komentarzu pod naszym postem odpowiedzcie na krótkie pytanie „Dlaczego usta są ozdobą kobiety”.

3. Udział w zabawie jest automatyczną akceptacją regulaminu.

Co będziemy brali pod uwagę przydzielając nagrodę:
– Szybkość odpowiedzi.

Nagroda to:

20 zniżkowych kuponów na zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym

Cena zabiegu ze zniżką to 150 zł (cena bez zniżki 240 zł)

Zabieg będzie wykonywany w Warszawie w Instytucie Biosphera, ul. Nugat 9.

Co to jest za zabieg:
Nawilżanie ust kwasem hialuronowym metodą mikroigłowej mezoterapii.

Pierwsze oznaki starzenia się ust to utrata nawilżenia, kolorytu i objętości. Wynika to z faktu, że błona śluzowa ust, nie jest w stanie zatrzymać wody, tak dobrze jak skóra. Dodatkowo, wokół pojawiają się zmarszczki. To dobry moment aby zacząć pielęgnacje nawilżające. Nawilżenie jest niezbędnym warunkiem utrzymania jędrności i struktury warg. Zabieg rewitalizacji i nawilżania ust jest zalecany każdej kobiecie, która zauważyła utratę blasku i kolorytu ust, a nie chce powiększenia ich objętości. Sprawdza się też jako kuracja podtrzymująca po zabiegu powiększenia ust.

Efekty:
wyraźnie widać poprawę jędrności, nawilżenia i kolorytu. Czerwień wargowa delikatnie się też uwypukla i przywraca młodzieńczy blask ale bez zmiany wielkości i kształtu ust.

Na czym polega zabieg mikroigłowej mezoterapii.
• To wyjątkowo skuteczna technologia pozwalająca na frakcjonowanie (nakłuwanie) czerwieni ust mikroigłami.
• Dzięki temu powstają w naskórku „mikrotunele”, które pozostając otwarte przez krótką chwilę, dają możliwości głębokiego wprowadzenia kwasu hialuronowego.
• Dodatkowo mikronakłucia powodują mini uszkodzenia skóry co pobudza ją do samoregeneracji i produkcji potrzebnych w tym celu substancji (kwasu hialuronowego).
• W celu optymalizacji efektu, zabieg jest przeprowadzany również wokół ust.
• Zabiegi przeprowadza się w seriach. Ich ilość oraz odstępy czasowe między zabiegami zależy od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klientki.  Najlepsze rezultaty otrzymujemy przy serii 5 zabiegów 1 miesiącu następnie 1 na 6/8 tygodni.

Przeciwwskazania do zabiegu nawilżenia ust z użyciem kwasu hialuronowego:
– Aktywna infekcja wirusem opryszczki

Osoby z nawracającą opryszczką powinny 2 dni wcześniej rozpocząć przyjmowanie preparatu przeciw opryskowego w dawce profilaktycznej.

Regulamin:

1. Fundatorem nagrody jest Instytut Biosphera na Ursynowie w Warszawie.

2. Nagrodę w postaci „Kuponu zniżkowego na zabieg nawilżania ust kwasem hialuronowym” mogą wygrać wszyscy, którzy wezmą udział w zabawie oraz posiadają profil na Facebooku.

3. Jedna osoba może wygrać tylko jeden zabieg.

4. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.

5. Ogłoszenie wyników odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) oraz na facebooku w dniu 27.10.2016 roku.

6. Osoba biorąca udział w naszej zabawie wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska na portalu oraz na facebooku.

7. Zwycięzcy będą umawiani na zabieg indywidualnie.

8. Kupon zniżkowy trzeba wykorzystać do końca 2016 roku.

9. Sponsorem ani organizatorem zabawy nie jest Facebook.

Ocen: 0
1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany