Konkurs: Wygraj Dania Babci Zosi

konkurs wielkanocny

Przygotowaliśmy konkurs, w którym można wygrać 3 zestawy po 5 produktów z serii Dania Babci Zosi. Wystarczy tylko polubić naszą stronę  na Facebooku i udostępnić ją na swoim profilu. Konkurs połączony jest z naszym profilem na Facebooku i trwa do 01 kwietnia 2015 roku do godziny 10. Ogłoszenie wyników konkursu 01 kwietnia o godzinie 10.30. Nagroda trafi do zwycięzców jeszcze na Święta Wielkanocne.

Aby wziąć udział w konkursie:

1. Polubcie naszą stronę na Facebooku: Kliknij w Zdrowie
2. Udostępnijcie u siebie na Facebooku nasz FanPage: Kliknij w zdrowie a w komentarzu wpiszcie Z czym najchętniej podajesz żurek swojej rodzinie?. W komentarzu warto również zachęcić znajomych do polubienia i komentowania Waszego postu (ilość komentarzy i polubień ma wpływ na wygraną, ale nie decyduje o wygranej).
3. Pod naszym postem o konkursie (na naszym profilu) również wpiszcie komentarz: Z czym najchętniej podajesz żurek swojej rodzinie?(minimum z  jednego Waszego konta na FB).
4. Wyślijcie do nas e-mail na adres konkurs@kliknijwzdrowie.pl o temacie „Zgłaszam udział w konkursie „Wygraj Dania Babci Zosi” zawierający: – treść „Akceptuję regulamin konkursu dostępny na stronie Organizatora”

Co będziemy brali pod uwagę przydzielając nagrodę:

– treść komentarza pod udostępnionym przez Was linkiem, więc warto napisać ciekawy komentarz. – sumę polubień i komentarzy do dnia 01 kwietnia do godz. 10:00 pod udostępnionym przez Was linkiem.

Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się w dniu 01 kwietnia 2015 roku na naszej stronie internetowej: www.kliknijwzdrowie.pl. Nagrody zostaną wysłane następnego dnia, tak aby trafiły do zwycięzców na święta.

Nagroda to:

3 zestawy z serii Dania Babci Zosi

W zestawie znajdują się:

– żurek

– kasza gryczana z warzywami

– pomidorowa z ryżem

– zupa z soczewicy

– majeranek

Regulamin konkursu

  1. Fundatorem nagrody jest firma SYS, która powstała w 1990 roku, specjalizująca się w uprawie i suszeniu warzyw na zielonym Podkarpaciu.
  2. Nagrodę w postaci „Produktów z serii Dania Babci Zosi” mogą wygrać wszyscy, którzy zgłoszą elektronicznie swój udział oraz posiadają profil na Facebooku.
  3. Nagrody nie można wymienić na wartość pieniężną.
  4. Ogłoszenie wyników konkursu odbędzie się na stronie internetowej Organizatora (www.kliknijwzdrowie.pl) w dniu 01.04.2015 roku.
  5. Wysyłka nagrody nastąpi w dniu 02.04.2015.

 

Mamy już zwycięzców! Zestawy produktów z serii “Dania Babci Zosi” dostają:

Anita Rożnowicz
Filip Pietrzak
Ela Kuchta

Gratulujemy i życzymy Wesołych Świąt Wielkanocnych:)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany