KOMFORT I NAWILŻENIE SKÓRY – Galenic Argane

galenicGalenic Argane, to kosmetyki o świeżej i lekkiej konsystencji. Przywraca komfort i elastyczność, bez pozostawiania tłustej warstwy na skórze. Ma wyjątkowy składnik – olejek arganowy.

Olejk arganowy jest bogaty w kwasy tłuszczowe (omega 3, 6, 9), od stuleci znany jest ze swoich właściwości odżywczych. Olej arganowy użyty w formule kremuji, jest bogaty także w witaminę E, o działaniu przeciwutleniającym i sterole, pomagające łączyć membrany komórkowe.

KOLEKCJA Galenic CONFORT SUPREME

PODWÓJNE SERUM REWITALIZUJĄCE

Twórcy formuł Galenic chcieli stworzyć bogaty kosmetyk, o wysokiej zawartości nawilżających i odżywczych składników aktywnych, zachowując gładką i miękką konsystencję, która głęboko wchłania się w skórę, pozostawiając uczucie świeżości. Przeznaczone jest dla wszystkich kobiet, które poszukują najwyższego komfortu dla skóry, niezależnie od wieku i typu cery. Cena: 249 zł (30 ml)

BOGATY KREM ODŻYWIAJĄCY  

Gęsty, jedwabisty krem roztapiający się w kontakcie ze skórą, dający uczucie niezrównanej błogości i świeżości. To bogate połączenie odżywiających składników – oleju arganowego, oleju sezamowego i masła Karité, substancji nawilżających, kojącego wyciągu z nagietka i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych, o aksamitnej, bogatej teksturze,
która łagodnie stapia się ze skórą pod wpływem jej ciepła. Krem zapewnia skórze komfort, bez uczucia lepkości. Cena: 220 zł (50 ml)

SILNIE ODŻYWIAJĄCY KREM NA NOC

Otulający krem na noc w kontakcie ze skórą stapia  się z nią i pielęgnuje przez całą noc. Bogate połączenie odżywczych składników – oleju arganowego i sezamowego, substancji nawilżających, kwasu glicerynowego i witaminy E o właściwościach antyoksydacyjnych otula skórę przez całą noc. Skóra tuż po przebudzeniu jest intensywnie odżywiona, nawilżona i zregenerowana. Cena: 220 zł (50 ml)

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Wiemy, jakie witaminy potrzebuje twoja skóra

Kwasy, które lubi skóra

LEKKI KREM ODŻYWIAJĄCY

Bogata, gładka i bardzo lekka, idealnie wchłaniająca się emulsja głęboko wnika w skórę, dając jej niezrównane uczucie komfortu, świeżości i lekkości. To bogate połączenie odżywczego oleju arganowego, substancji nawilżających i witaminy E o właściwościach przeciwutleniających z lekką i delikatną konsystencją. Cena: 220 zł (50 ml)  

MLECZKO ODŻYWIAJĄCE DO CIAŁA

To lekki, delikatny, łatwo wchłaniający się produkt, zapewniający skórze aksamitną gładkość. Bogate połączenie odżywczych składników – oleju arganowego, oleju sezamowego i oleju z krokosza barwierskiego z obfitym dodatkiem substancji nawilżających, idealnie komponuje się z lekką, zmysłową konsystencją. Skóra staje się intensywnie odżywiona, nawilżona i nasycona zapachem. Nie pozostawia śladów na odzieży, dlatego można założyć ubranie tuż po jego aplikacji. Zapewnia uczucie miękkości i efekt rozświetlenia, bez pozostawiania tłustego filmu na skórze ciała. Cena: 100 zł (400 ml)

BALSAM INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCY

Ten gęsty, jedwabisty balsam otula skórę pachnącym woalem i daje uczucie długotrwałego komfortu. To bogate połączenie silnie odżywiających/odżywczych składników (oleju arganowego, kokosowego, oleju z krokosza barwierskiego i masła karite) z aksamitną konsystencją. Po aplikacji, skóra staje się intensywnie odżywiona, optymalnie nawilżona i pięknie pachnąca. Produkt szybko się wchłania, nie pozostawiając uczucia tłustości. Cena: 115 zł (200 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany