Kolorowy makijaż na wiosnę

makijażJaki jest makijaż na wiosnę? Limitowana kolekcja Artistry Candy Box to idealna odpowiedź na światowe tendencje w makijażu. Optymistycznie i kolorowo, taka będzie wiosna w tym roku.

Makijaż – najważniejsze zasady

Ekspert od makijażu marki Artistry Andrzej Sawicki przedstawia najważniejsze, tegoroczne trendy na wiosnę i lato 2018:

1. Odważne kolory

Nasycone, cukierkowe i intensywne kolory są hitem tej wiosny. Turkusowy, wszystkie odcienie niebieskiego, pomarańczowego i ultrafiolet to jedne z najmodniejszych i dominujących kolorów 2018.

Większość z tych modnych kolorów znajduje się w palecie Artistry Candy Box – jest to limitowana kolekcja, która ma doskonałą odpowiedź na globalne trendy w makijażu. Pięknie opakowana kolekcja, pełna kolorów, daje niespotykane wcześniej możliwości zabawy i kreatywnego połączenia barw i produktów.” – mówi A. Sawicki.

2. Połyskująca skóra

Świeża, połyskująca i naturalnie wyglądająca cera może być sama w sobie makijażem. Nie tylko twarz ma być lśniąca, ale również dekolt i ramiona. Tak przygotowana skóra to doskonała baza pod kolejne elementy makijażu.

3. Powrót różu

W tym sezonie odchodzi w zapomnienie konturowanie. Najmodniejszy makijaż to podkreślenie różem najbardziej wypukłych części policzków. Najlepiej w cukierkowo różowych lub w pastelowych kolorach. Nałożenie różu będzie idealnym wykończeniem całego makijażu.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Dlaczego demakijaż jest ważny

Wiele możliwości jednego makijażu

ARTISTRY Candy Box to nowa paleta cieni do powiek i różu, kredka do oczu oraz błyszczyki, która stwarza wiele możliwości makijażu. Kolekcja kosmetyków została tak zaprojektowana, aby podkreślić naturalne piękno i rozświetlić skórę. Dzięki ARTISTRY Candy Box wykonasz makijaż odpowiadający najmodniejszym trendom sezonu.

W skład kolekcji ARTISTRY Candy Box wchodzi:

  • Zestaw cieni do oczu i różów zawierający dziewięć kolorów. Kostki cieni i różu można mieszać, aby uzyskać indywidualny look. Cena: 293 zł
  • Dwustronna kredka do oczu składającej się z ołówka i gąbeczki do rozcierania. Do wyboru dwa kolory: niebieski i biały. Cena: 96 zł
  • Rozświetlający błyszczyk do ust dostępny w trzech wariantach kolorystycznych: Bubble Gum, Popsicle i Rock Candy. Cena: 111 zł
Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany