„Klub 50+” Mariola Bojarska-Ferenc

mariola bojarska ferenc

Mariola Bojarska-Ferenc to prekursorka fitness’u w Polsce i pierwsza trenerka, która zachęcała Polki do regularnych treningów i dbania o siebie.

W wieku 50+ sama jest najlepszym dowodem na skuteczność jej porad. W swojej najnowszej książce „Klub 50+”, która ukazała się nakładem wydawnictwa Burda Książki, skupia się nie tylko na diecie, zdrowym stylu życia, sporcie, ale też na pielęgnacji, makijażu i… seksie.

Mariola Bojarska-Ferenc w swojej książce postanowiła podejść kompleksowo do spraw ważnych dla kobiet 50+. Dlatego owszem znajdziemy tu rozdział o menopauzie, ale z racji tego, że życie nie kręci się tylko i wyłącznie wokół problemów hormonalnych, w kolejnym rozdziale autorka odważnie poruszy sprawy seksu, który w pewnym wieku przez wielu uznawany jest za temat tabu. W następnych rozdziałach podzieli się swoim doświadczeniem jeśli chodzi o sprawy dotyczące pielęgnacji, makijażu, czy stylu ubierania. Oczywiście w lekturze nie mogło zabraknąć wskazówek odnośnie diety oraz sportu.

Oprócz Marioli Bojarskiej-Ferenc, swoimi doświadczeniami na łamach książki „Klub 50+” dzielą się też piękne i aktywne Grażyna Wolszczak, Majka Jeżowska, Ewa Kasprzyk, czy Alicja Resich-Modlińska.

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany