KLORANE – do włosów farbowanych

dermokosmetyki

Ponad 75 procent Polek farbuje włosy. Aby były zdrowe i lśniące potrzebna jest odpowiednia pielęgnacja. Z pomocą przychodzą francuskie dermokosmetyki Klorane.

Z suszonych w marokańskim słońcu skórek owoców granatu Punica Granatum L. zbieranych od września do października, Laboratoria KLORANE otrzymują ekstrakt ożywiający i chroniący kolor włosów farbowanych. Odmiana ta została precyzyjnie wyselekcjonowana ze wzglądu na wysoką zawartością tanin utrwalających kolor. Specjalna budowa chemiczna taniny zwanej ‘punicalina’, umożliwia wiązanie pigmentów koloru z włóknami keratynowymi włosa, a polifenole – naturalne antyoksydanty obecne w owocach granatu – utrwalają kolor i chronią go przed matowieniem.

W skład serii wchodzi:

KLORANE SZAMPON PRZECIW BLAKNIĘCIU KOLORU NA BAZIE WYCIĄGU Z GRANATU

Łagodna baza myjąca szamponu pozbawiona SLS i SLES zapewnia delikatne mycie włosów bez wypłukiwania koloru. Wyciąg z granatu utrwala kolor bogaty w antyutleniacze, chroni odcień i przedłuża trwałość farby. Kompleks na bazie protein roślinnych o właściwościach odżywczych aktywnie odbudowują strukturę włosów. Szampon nie zawiera silikonów, a jego formuła jest biodegradowalna. Szampon polecany przy częstej koloryzacji.

Cena: 41 zł (200 ml)

KLORANE ODŻYWKA „BŁYSZCZYK” NA BAZIE WYCIĄGU Z GRANATU BEZ SPŁUKIWANIA

Kosmetyk zapewniający włosom ochronę koloru i blask. Antyutleniacze zawarte w wyciągu z granatu oraz filtr UV gwarantują intensywny kolor pełny blasku. Białka roślinne i składniki odżywcze odbudowują strukturę włosa i wygładzają ją. Dodatkowy połysk i rozświetlenie nadaje zawartość masy perłowej. Odżywkę „błyszczyk” można nakładać po umyciu i wysuszeniu włosów oraz w ciągu dnia. Lekka konsystencja bez potrzeby spłukiwania, która po nałożeniu daje efekt suchego wykończenia sprawia, że chronić kolor, pielęgnować i rozświetlać włosy można kilkakrotnie w ciągu dnia.

Cena: 41 zł (125 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany