KARITÉ NUTRI – odżywi suche włosy

suche włosySuche włosy to zmora wielu kobiet. Aby je nawilżać i dożywiać, potrzeba odpowiednich kosmetyków. KARITÉ NUTRI, marka René Furterer stworzyła Intensywnie Odżywiającą Pielęgnację na Noc.

Suche włosy regenerują się w czasie snu

Najlepszym kosmetykiem upiększającym jest sen. Regeneruje nasze ciało, wygładza i rozświetla cerę. W nocy kosmetyki działają najskuteczniej, dlatego warto poświęcić ten czas także na intensywną pielęgnację włosów, które w ciągu dnia narażone są na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, obciążające kosmetyki utrwalające czy zabiegi stylizujące, które osłabiają ich strukturę.

Idealnym dopełnieniem sensualnego rytuału pielęgnacyjnego jest najnowszy produkt: INTENSYWNIE ODŻYWIAJĄCA PIELĘGNACJA NA NOC. Gdy Ty śpisz, jej składniki aktywne pielęgnują i rozpieszczają Twoje włosy.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Zniszczone włosy: Szampon głęboko odbudowujący z keratyną Rene Furterer

Możesz mieć mocne włosy, to nie trudne

Wystarczy 8 godzin dla intensywnego odżywiania bardzo suchych i zniszczonych włosów. Bogata formuła produktu łączy legendarne kluczowe składniki: masło Shea i olejki Shea, które wnikają w głąb włosa przez całą noc, aby długotrwale odżywić i odbudować jego struktury. Otulająca konsystencja pozwala nam zanurzyć się w chwili przyjemności, a wyjątkowe nuty zapachowe przynoszą ukojenie podczas snu.

Sposób użycia: Wieczorem, nakładać równomiernie małą ilość odżywiającej pielęgnacji na noc na zniszczone i suche włosy, wygładzając je na całej ich długości oraz końcówkach. Zostawić na całą noc. Nie spłukiwać. Nie pozostawia śladów na poduszce. Rankiem, stylizować włosy jak zwykle, w razie potrzeby, umyć włosy szamponem. Nakładać 2-3 razy w tygodniu.

Cena: 76 zł (75 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany