Kapsułki do prania Ariel 3w1 POD

kapsułki do praniaKapsułki do prania to niesamowita wygoda. Poza tym doskonale piorą nawet najbrudniejsze rzeczy. Takie są kapsułki Ariel 3w1POD

Ubrania, które nosimy, opuściły jednokolorowy świat tkanin z zeszłej epoki, by powitać wzory, pasy, ornamenty i kwiaty. Kolorowa garderoba oznacza nowe wyzwania, także w kwestii prania, które zmienią nasze nawyki. Zapewnienie, by ubrania długo wyglądały jak nowe, nigdy nie było tak trudne jak dziś.

Obecnie konsumenci nie czerpią przyjemności z prania. Są tak niezadowoleni, że nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że istnieje prostsze rozwiązanie – innowacyjny produkt w najszybciej rozwijającej się kategorii. To właśnie on, ze względu na swoją wydajność i wygodę sprawia, że pranie jest przyjemniejsze.

Kapsułki do prania Ariel 3w1 POD na nowo definiują proces prania

Kapsułki Ariel 3w1 POD to niesamowita wygoda oraz zaawansowana technologia zamknięta w rewolucyjnej, 3-komorowej kapsułce, która w prosty i przyjemny sposób zapewnia niezrównaną czystość ubrań.

Niemal wszyscy (94%) konsumenci, którzy wypróbowali kapsułki Ariel 3w1 POD twierdzą, że jest to najprostsza i najprzyjemniejsza metoda prania.

Kapsułki Ariel 3w1 POD – Każdy wrzuca POD pranie. A Ty?

  • CZYSTOŚĆ: Doskonałe usuwanie plam w 1. praniu.

Super skoncentrowany detergent zamknięty w kapsułce zapewnia doskonałe efekty nawet w przypadku trudnych plam i zabrudzeń.

  • OCHRONA: Innowacyjne składniki wspomagające pranie

Innowacyjne składniki głęboko czyszczą i chronią tkaninę przed ponownym osadzaniem się brudu, by zapobiegać szarzeniu białych i kolorowych tkanin.

  • BLASK: Formuła nadająca blask

Dzięki składnikom wzmacniającym efekt rozjaśniania nadaje tkaninom blask w każdym praniu.

  • Nowość: ULEPSZONA POWŁOKA

Nowa, ulepszona powłoka kapsułek szybko ulega całkowitemu rozpuszczeniu, dzięki czemu najsilniejsze składniki aktywne zamknięte w trzech unikalnych komorach kapsułek Ariel 3w1 POD szybciej łączą się podczas prania.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Jak często należy prać ręczniki?

Według najnowszych trendów to różnorodność wzorów i kolorów jest teraz w modzie. Dzięki kapsułkom Ariel 3w1 POD nie musisz myśleć o paskach, czy kolorach na Twoich ubraniach. Po prostu użyj kapsułki – bez względu na kolor. Ariel 3w1 POD sprawia, że ubrania dłużej wyglądają jak nowe.

Kapsułki do prania Ariel 3w1 POD są dostępne w 4 wariantach: Mountain Spring, Color, Lawendowa Świeżość i Touch of Lenor, a także w 5 wariantach opakowań: 14, 22, 28, 36 i 80 kapsułek.

Cena z w zależności od wielkości opakowania: 19,99 zł – 109,99 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany