Jurajska z magnezem i witaminą B6

jurajskaNowa Jurajska już jest. Pełna magnezu i witaminy B6. Polubią ją przede wszystkim uczniowie i studenci.

Jurajska z magnezem

Procesy uczenia, zapamiętywania, kojarzenia faktów czy analitycznego myślenia znacznie zwiększają metabolizm całego układu nerwowego, który do sprawnego funkcjonowania potrzebuje większej ilości energii. Magnez pełni istotną rolę w procesach pozyskiwania jej z pokarmów. Rozdrażnienie, rozkojarzenie, trudności z koncentracją, problemy ze snem, skurcze łydek lub drgania powiek, a do tego pojawiające się niespodziewanie uczucie zmęczenia to objawy, które często nie są kojarzone z niedoborami magnezu. Tym bardziej, że do utraty jego zasobów może łatwo dojść w skutek wysiłku fizycznego, stresów dnia codziennego, czy intensywnej pracy umysłowej. Dodatkowo magnez nie jest magazynowany w organizmie, zatem konieczne jest codzienne uzupełnianie jego zawartości.

Zróżnicowana dieta w połączeniu z odpowiednim nawodnieniem, prawidłową dawką snu i regularną aktywnością fizyczną zapewni poprawę samopoczucia oraz zwiększy efektywność umysłową.

TO CIĘ ZAINTERESUJE:

Ta woda ma niesamowite właściwości!

Sygnały, które wysyła twoje ciało, gdy ma za mało magnezu

Jurajska z magnezem i witaminą B6 to proste rozwiązanie, dzięki któremu zadbamy nie tylko o nawodnienie, ale także dostarczymy organizmowi potrzebnej dawki magnezu. Zawartość witaminy B6 w wodzie pozwala zwiększyć przyswajanie magnezu z przewodu pokarmowego. Polecana szczególnie osobom uczącym się, intensywnie pracującym umysłowo oraz żyjącym w stresie. Uzupełnia niedobory magnezu w diecie osób uprawiających sport oraz pracujących fizycznie. Rekomendowana także dla kobiet ciężarnych, w okresie menopauzy oraz dla stosujących restrykcyjne diety odchudzające.

Cena: 1,99 zł (1,5 l)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany