Joanna: Spray do włosów ułatwi stylizację

spray do włosówSpray do włosów solny jest w formie lekkiej i łatwej w użyciu mgiełki. Umożliwi uzyskanie trwałego, naturalnego efektu „beach look”, który świetnie sprawdzi się nie tylko podczas wakacyjnych dni.

Styling Effect od Laboratorium Kosmetycznego Joanna to linia kosmetyków do stylizacji włosów. Która, w zależności od potrzeb, utrwalą je, nabłyszczą, zakręcą bądź wyprostują. Wśród szerokiej gamy produktów znajdują się m.in.: żele, spraye, gumy, woski, brylantyna oraz jedwab. Kosmetyki nie sklejają włosów, chronią je przed czynnikami zewnętrznymi. Pozwalają także cieszyć się trwałością ułożonej przy ich pomocy fryzury przez długi czas.

INNE: Twój cel to perfekcyjne włosy na wakacje!

Solny spray do włosów

Teraz do szerokiego wachlarza kosmetyków Styling Effect dołącza nowość – solna mgiełka do stylizacji włosów, która podkreśli naturalne fale i pomoże uzyskać modny, naturalny efekt „beach look”. Dzięki wygodnemu rozpylaczowi kosmetyk jest wygodny w użyciu. Spray podkreśla naturalny kształt włosów, a stylizujące działanie soli morskiej, która stanowi jego główny składnik, zostało dodatkowo wzmocnione poprzez polimery. Zawarte w recepturze składniki pielęgnujące i kondycjonujące zapewniają włosom miękkość oraz połysk, odżywiają je, a także chronią przed czynnikami zewnętrznymi.

Cena ok. 8,80 zł

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany