JOANNA – ODŻYWKA W SPRAYU Z KERATYNĄ DO WŁOSÓW

odżywka

Martwisz się, że twoje włosy są szorstkie, matowe lub zniszczone? Masz problemy z ich rozczesaniem, a końcówki kruszą się? Zamiast rwać włosy z głowy, sięgnij po zestaw nowoczesnych kosmetyków regenerujących z keratyną Laboratorium Kosmetycznego Joanna. Błyskawiczna kuracja przywróci twoim włosom witalność i piękny, zdrowy wygląd.

Włosy lubią odżywianie

Odżywka w sprayu zawiera nowoczesny kompleks keratynowy, który rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa, aby uzupełnić ubytki keratyny i wzmocnić czuprynę. Odżywka w sprayu ochrania włosy przed codziennymi, mechanicznymi zniszczeniami, a dzięki lekkiej formule nie obciąża ich i nie zostawia tłustego, niepożądanego filmu. Dzięki temu włosy na powrót stają się zdrowe, mocne, błyszczące i miłe w dotyku.

WIĘCEJ: ODŻYWKA Z KERATYNĄ DO WŁOSÓW JOANNA

Odżywka w sprayu z keratyną Joanna polecana jest szczególnie posiadaczkom włosów zniszczonym przez szkodliwe czynniki zewnętrzne i nieodpowiednio wykonane zabiegi chemiczne. Dla wzmocnienia efektu regeneracji poleca się stosowanie całej serii z keratyną, w której skład oprócz odżywki w sprayu wchodzi także szampon i odżywka do spłukiwania.
Keratyna to mocne białko, podstawowa „cegiełka”, z której powstają ludzkie włosy. W sytuacji, gdy na skutek rozmaitych czynników tego budulca brakuje, włosy stają się porowate, łamliwe i suche.

Cena: ok. 8,90 zł (150 ml)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany