JOANNA – MASECZKA Z KERATYNĄ DO WŁOSÓW

maseczka do włosów

Włosy zniszczone są pozbawione witalności. Nie wyglądają też zdrowo. Stają się matowe i źle się rozczesują. Maseczka z keratyną firmy Joanna skutecznie im pomoże.

Keratyna jest niezwykle wytrzymałym białkiem, z którego zbudowane są włosy. Gdy jej brakuje − stają porowate i łamliwe, mają tendencję do kruszenia się i plątania. Dlatego ważne jest, aby w trosce o piękne włosy stosować kosmetyki uzupełniające ten budulec.

Keratyna w maseczce

Maseczka zawiera nowatorski kompleks keratynowy, które sprytnie rozpoznaje najbardziej uszkodzone miejsca na powierzchni włosa i uzupełnia ubytki keratyny. Tak naprawiony włos na powrót staje się mocny i lśniący.

WIĘCEJ: ODŻYWKA Z KERATYNĄ DO WŁOSÓW JOANNA

Maseczka głęboko regeneruje bez obciążania i przetłuszczania skóry głowy. Dzięki temu włosy stają się zdrowe, silne, błyszczące i miłe w dotyku.

Maseczka z keratyną Joanna polecana jest szczególnie posiadaczkom włosów zniszczonych przez szkodliwe czynniki zewnętrzne i nieodpowiednio wykonane zabiegi chemiczne. Dla wzmocnienia efektu regeneracji poleca się stosowanie całej serii z keratyną, w której skład oprócz maseczki wchodzi także szampon, odżywka i odżywka w sprayu.

Cena: 1,99 zł (20 g), 7,80 zł (150 g)

Ocen: 0
Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie będzie publikowany